Rajono stalo tenisininkai varžėsi Doviluose

25 Kov 2019

Šeštadienį Dovilų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko atviros 2019 m. Klaipėdos rajono asmeninės suaugusiųjų (nuo 18 metų) ir veteranų (nuo 50 metų) stalo teniso varžybos.

Suaugusių grupėje pasivaržyti panoro 12, veteranų – 9 dalyviai. Tenisininkai buvo suskirstyti į du pogrupius, iš kurių po du žaidėjus pateko į finalinį etapą. Po dvi valandas trukusių pogrupių varžybų paaiškėjo, kas iškovojo teisę varžytis dėl apdovanojimų.

Suaugusių grupėje į finalinį ketvertuką pateko: Gintaras Jokubaitis, Audrius Kazlauskas, Darius Glodenis ir Marius Vaičiulis. Veteranų grupėje – Vytautas Sagaitis, Alvydas Zumbrickas, Leonas Pečkauskas ir Steponas Uselis.

Finaliniame etape rungtyniavę dalyviai žaidė vieno rato sistema, po kurio išaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Suaugusių grupėje III vietą iškovojo Audrius Kazlauskas, II vieta džiaugėsi Darius Glodenis, o nugalėtoju tapo pastovus rajono varžybų dalyvis Gintaras Jokubaitis.

Veteranų grupėje III vietą laimėjo Alvydas Zumbrickas, II vieta atiteko gerą formą turnyre pademonstravusiam Steponui Useliui, o nugalėtoju tapo daugkartinis tokių turnyrų nugalėtojas, gerokai 70 metų perkopęs, Vytautas Sagaitis.