Rajono stalo tenisininkė – Europos ir Baltijos šalių čempionatų dalyvė ir prizininkė

21 Rgs 2017

Rugsėjo 9–10 dienomis Latvijoje vyko Baltijos šalių stalo teniso čempionatas. Jame puikiai sekėsi Klaipėdos rajono sporto centro atstovei Auksei Gecevičiūtei-Rasimavičienei, kuri su Lietuvos moterų rinktine iškovojo 2-ąją vietą.

Sėkmingai sportininkė startavo ne tik komandinėse, bet ir asmeninėse varžybose, kuriose laimėjo 3-ąją vietą. Po šio čempionato, rugsėjo 12–18 dienomis, stalo tenisininkė dalyvavo Liuksemburge vykusiame Europos komandiniame stalo teniso čempionate, kuriame Lietuvos moterų rinktinė tarp 43-ų čempionate dalyvavusių komandų užėmė 24-ą vietą.