Rajono tinklinio lygose – gargždiškių triumfas

26 Bir 2020

Finišavo 2019–2020 m. Klaipėdos rajono atviros veteranų ir aukščiausios lygos tinklinio pirmenybės. Varžybos startavo dar spalio pabaigoje, tačiau dėl karantino užsitęsė iki pat Joninių. Veteranų varžybose šį sezoną varžėsi penkios, Aukščiausios lygos pirmenybėse – septynios komandos.

Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Kadangi abiejose pirmenybėse varžėsi nelyginis komandų skaičius, tai pirmas vietas po reguliaraus sezono užėmusios komandos iškart pateko į pusfinalį, o likusioms komandoms dėl patekimo į jį teko pakovoti.

Po pirmojo atkrintamųjų varžybų rato į pusfinalį pateko Klaipėdos „Baldai“, „Pajūris“ ir „Hidrostatyba“. Pusfinalyje Klaipėdos „Baldai“ nugalėjo „Pajūrį“, o „Hidrostatyba“ nusileido reguliariojo sezono nugalėtojai Gargždų „Geležinkelio“ komandai.

Paskutinėse sezono varžybose dėl trečios vietos „Hidrostatybos“ tinklininkai 3:1 įveikė „Pajūrį“, o didžiajame finale vyko kur kas atkaklesnė kova. Kai jau atrodė, kad Gargždų „Geležinkelis“ švęs lengvą pergalę (pirmavo 2 :0), trečiajame sete viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Baldų“ tinklininkai išlygino setų rezultatą, o lemiame sete varžybų baigtį lėmė smulkmenos. Šį kartą sėkmė lydėjo reguliariojo sezono nugalėtojus, kurie penktajame sete rezultatu 15:13 palaužė priešininkus ir tapo šių pirmenybių čempionais.

Veteranų pusfinalio varžybose „Gargždai“ nugalėjo „Gitaną“, o „Versmė“ įveikė „Vakarį“. Mažajame finale dėl trečios vietos tarp „Gitanos“ ir „Vakario“ pergalę šventė pastarieji, o didžiajame finale „Gargždų“ veteranai po daug jėgų pareikalavusios kovos parklupdė reguliariojo sezono nugalėtojus „Versmės“ tinklininkus.

Apdovanojimo ceremonijoje buvo pagerbti ir geriausi finalinių ketvertų komandų žaidėjai. Veteranų tinklinio lygos Gargždų komandos geriausio žaidėjo prizą gavo vienintelė pirmenybėse dalyvavusi moteris Vilma Gečienė, „Versmės“ ekipoje geriausias buvo Žydrūnas Vaičiakas, „Gitanos“ – Arūnas Povilaitis, „Vakario“ – Saulius Abromavičius.

Aukščiausios tinklinio lygos pirmenybėse Gargždų „Geležinkelio“ komandoje geriausiu pripažintas Olegas Sorokinas, Klaipėdos „Baldų“ ekipoje – Maxim Zdybaj, „Hidrostatybos“ – Olegas Zinovjev, „Pajūrio“ – Mindaugas Katinas.