Šarūnas Banevičius tapo LLAF taurės nugalėtoju

23 Geg 2016
Š.Banevičius su treneriu E.Šaukliu. Danutės Saudargaitės nuotr.

Penktadienį Kaune vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, tuo pačiu metu vyko ir Lietuvos studentų čempionatas.

Šiose varžybose dalyvavo du Edvardo Šauklio ir Valerijaus Murašovo treniruojami gargždiškiai – Šarūnas Banevičius ir Mindaugas Jurkša – abu Sporto centro auklėtiniai. Atsigaunantis po traumos Š.Banevičius rutulio stūmimo rungtyje nustūmė rutulį 18.55 m. ir tapo LLAF taurės nugalėtoju bei iškovojo Lietuvos studentų čempionų titulą. Pasak trenerio Edvardo Šauklio, stabilūs rezultatai rodo, kad Šarūnas turi didelius šansus įvykdyti olimpinį normatyvą ir patekti į šiemet vyksiančias Rio de Ženeiro olimpines žaidynes.

Kitas Edvardo Šauklio auklėtinis Mindaugas Jurkša taip pat demonstruoja gerus rezultatus. Disko metimo sektoriuje Mindaugas pasiekė savo asmeninį rekordą, numetęs diską 46,71 m. užėmė 5 vietą.  LLAF taurės rutulio stūmimo varžybose Mindaugas su rezultatu 15.88 m. užėmė 6 vietą, o tarp studentų iškovojo bronzinį apdovanojimą. Birželio 25-liepos 2 d. Mindaugas Jurkša dalyvaus Pasaulio kurčiųjų čempionate Bulgarijoje. Kartu su treneriu E. Šaukliu į varžybas vyksiantis sportininkas tikisi parsivežti medalį.