Savaitgalį iškovoję abi pergales Gargždų SC krepšininkai tapo vienvaldžiais lyderiais

14 Lap 2016

Pergalė 18-os taškų skirtumu, pasiekta penktadienį Biržuose ir toliau leis Gargždų SC komandai išlikti RKL A diviziono turnyrinės lentelės viršūnėje. Išvykoje kovoję gargždiškiai, rezultatu 70:88 (I-9:17 II-16:24 III-20:28 IV-25:19) laimėjo dvikovą prieš „Biržus“.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių, svečiuose rungtyniavusi Gargždų SC komanda, išsiveržė į priekį ir nuolat didino savo pranašumą. Po ilgosios pertraukos sugrįžę į aikštę, žaidėjai nemažino apsukų ir po trečiojo ketvirčio pirmavo 24 taškais.
Ketvirtame kėlinyje, vyr. trenerio A. Mineikio sprendimu, į aikštę buvo išleisti visi likę, iki tol mažiau rungtyniavę, arba išvis nerungtyniavę žaidėjai. Skirtumas tarp komandų šiek tiek sumažėjo, tačiau iš Biržų parsivežame solidžią pergalę. Puikias rungtynes sužaidė gargždiškis L. Polekauskas, kuris buvo rezultatyviausias komandoje ir pelnė 16 taškų (8/10 dvitaškiai).

Garždų SC: L. Polekauskas 16tšk., V. Pečiukas 15tšk., M. Tomaševičius 10tšk., S. Serapinas ir R. Šimkevičius po 9tšk., pastarasis dar atliko ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Sekančią dieną, šeštadienį (lapkričio 13 d.) Gargždų SC krepšininkai namuose žaidė su Kretingos „Kretinga“ komanda ir nugalėjo ją rezultatu 94 :81.

Rungtynių pradžioje vyravo apyligė kova tarp Gargždų ir Kretingos komandų, tačiau jau antrąjame kėlinyje Gargždų krepšininkai įgijo dviženklę persvarą ir po pirmos rungtynių pusės, švieslentėje degė rezultatas 51:38 .
Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę krepšininkai sunkiai bei aršiai kovėsi su svečiais iš Kretingos. Į lemiamą šturmą pakilę kretingiškiai sumažinti atsilikimą iki vieno taško. Paskutinį lemiamą ketvirtį tiksliau ir kovingiau sužaidę Gargždų SC krepšininkai, ketvirtąjį kėlinį baigė rezultatu (30:18) ir šventė pergalę. Gargždų SC komanda ir toliau išlieka pirmoje reguliaraus sezono, RKL A diviziono, lentelės vietoje.

Artėjančią savaitę Gargždų krepšininkai žais tik vienerias rungtynes. Šeštadieni 16:00val, Gargždų sporto centre dvikova su Marijampolės „Sūduva- Mantinga 2“.

Gargždų SC: S. Serapinas 19tšk., V. Pečiukas 18tšk., G. Sakalas 14tšk. (23 naudingumo balai), R. Brencius 11 tšk. (9 atkovoti kamuoliai), rezultatyviais perdavimais išsiskyrė R. Šimkevičius, kuris jų atliko 7.