Šeimos varžėsi krepšinio turnyre

24 Spa 2017

Sekmadienį Sporto centro salėje pirmą kartą vyko šeimų du prieš du krepšinio turnyras ir kombinuotas baudų ir tritaškių metimų konkursas. Komandą sudarė tėvas ir vaikas.

Varžybos vyko dvejose amžiaus grupėse. Pirmąją grupę sudarė vaikai iki 15 metų ir jų tėvai, o antrąją – tėvai ir vaikai, kuriems 16 metų ir daugiau. Jaunesniųjų grupėje krepšinio varžybose antrąją vietą iškovojo Aivaras ir Aretas Rancevai, o nugalėtojais tapo Naglis ir Romas Eringiai. Lygiai taip pat šios komandos vietas pasidalino kombinuotoje tritaškių ir baudų metimų rungtyje. Vyresniųjų amžiaus grupėje varžybose trečiąją vietą iškovojo Gintautas ir Gediminas Mockai, antri liko Rolandas Baltuonis su dukra Lina, o čempionais tapo Danas ir Ričardas Puidokai, kuriuos aktyviai palaikė nė metukų neturinti sesutė su mama, bei niekad energijos ir entuziazmo nestokojantis senelis ir tėvas Petras Puidokas. Baudos ir tritaškio rungtyje šioje amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo Romas ir Herkus Eringiai, antri liko Rolandas ir Lina Baltuoniai, kuriuos palaikė žmona ir mama Vilma, o nugalėtojais tapo Gintautas ir Jonas Milašiai. Prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais ir taurėmis.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“35″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“Varžybų akimirkos“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]