Sendvario tinklininkai – mažų miestelių tinklinio pirmenybių nugalėtojai

14 Lap 2019

Vakar Kretingalėje baigėsi 2019 m. Klaipėdos rajono mažų miestelių tinklinio pirmenybės. Šiemet jose dalyvavo 7 rajono komandos: Gargždų, Judrėnų, Kretingalės, Dauparų, Kvietinių, Dovilų ir Sendvario.

Varžybos vyko dviem etapais, pirmasis – pavasarį, antrasis – rudenį. Iš viso buvo sužaisti 42 susitikimai.

Skirtingai nei ankstesniais metais, šiemet komandos nebuvo skirstomos į pogrupius. Čempionatas vyko dviejų ratų sistema ir pagal iškovotų pergalių skaičių komandos išsiaiškino galutines vietas.

Trečioji vieta čempionate atiteko Dovilų komandai (6 pergalės, 6 pralaimėjimai), antrą vietą iškovojo Kvietinių ekipa (9 pergalės, 3 pralaimėjimai), o čempionais tapo Sendvario tinklininkai, kurie reguliariajame sezone iškovojo 11 pergalių ir patyrė tik 1 pralaimėjimą.

Nugalėtojų komandai atstovavo Darius Kazlauskas, Jurgita Kazlauskienė, Paulina Kazlauskaitė, Mindaugas Janušas, Tomas Pikturna ir Nerijus Vėlyvis.

Pasibaigus mažų miestelių tinklinio varžyboms, netrukus prasidės krepšinio varžybų finalinis etapas, kuriame dėl čempionų titulo kovos Endriejavo, Priekulės, Vėžaičių ir Kretingalės komandos.