Seniūnijų žaidynėse padėjo namų sienos: triumfavo priekuliškiai

19 Bir 2017

Savaitgalį Priekulėje vyko 10-ųjų Klaipėdos rajono vasaros sporto žaidynių pirmasis etapas. Jame dalyvavo 11 Klaipėdos rajono seniūnijų, kurios varžėsi 11-oje sporto šakų.

Įžanginė sporto šventės dalis visus sukvietė į Turgaus aikštę, kur vyko atidarymo ceremonija. Sveikinimo kalbas sakė Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė, Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas. Šventės dalyvių pasveikinti atvyko ir žemės ūkio ministras Bronius Markauskas.

Po trumpos įžanginės dalies vyko iškilminga eisena į Vingio parką. Šventinėje eisenoje žygiavo sportininkai, seniūnai, valdžios atstovai.

Įdienojus Vingio parko įrengtose aikštelėse ir I. Simonaitytės gimnazijos sporto aikštynuose prasidėjo sporto varžybos. Sportininkai jėgas išbandė futbolo (5 prieš 5), krepšinio (3 prieš 3), parko tinklinio (3 prieš 3), šachmatų, šaškių, stalo teniso, virvės traukimo ir seniūnų trikovės rungtyse. Pusdienį trukusiose varžybose paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Futbolo 5 prieš 5 varžybose dalyvavo 8 komandos. Trečiąją vietą šioje rungtyje iškovojo priekuliškiai, antroji vieta atiteko Dauparų-Kvietinių seniūnijai, o varžybų nugalėtojais užtikrintai tapo Gargždų seniūnijos futbolininkai.

Krepšinio 3 prieš 3 (20–40 m.) varžybose varžėsi 9 komandos. Bronzos medalius iškovojo Endriejavo krepšininkai, sidabro medaliais džiaugėsi Priekulės žaidėjai, o nugalėtojais, kiek netikėtai, tapo Judrėnų seniūnijos sportininkai.

Krepšinio 3 prieš 3 (41 m. ir vyresni) rungtyje jėgas išmėgino 4 komandos. Trečioji vieta šioje rungtyje atiteko Kretingalės seniūnijai, antroji – Endriejavo seniūnijai, o pirmoji – Sendvario seniūnijai.

Moterų parko tinklinio varžybose rungtyniavo 4 komandos. Trečiąją vietą iškovojo Kretingalės sportininkės, antrąją vietą – Sendvario žaidėjos, o nugalėtojomis tapo daugkartinės tokių varžybų nugalėtojos – Gargždų tinklininkės.

Vyrų tinklinio varžybose dalyvavo 8 komandos. Trečiąją vietą šiose varžybose laimėjo judrėniškiai, antrąją vietą iškovojo gerai rungtyniavusi Dauparų–Kvietinių komanda, o nugalėtojais, tik po labai atkaklios kovos, tapo Gargždų tinklininkai.

Šachmatų ir šaškių rungtyse savo sugebėjimus išbandė po 8 komandas. Šachmatų rungtyje trečioji vieta atiteko Dovilų seniūnijai, antroji vieta – Gargždų seniūnijai, o šios rungties nugalėtojais tapo Vėžaičių seniūnijos atstovai.

Šaškių varžybose neprastai sekėsi Priekulės šaškininkams, kurie iškovojo trečiąją vietą. Antrąja vieta tenkinosi Gargždų seniūnijos atstovai, o pirmąją vietą šioje rungtyje laimėjo Dovilų seniūnijos žaidėjai.

Prie žaliųjų stalų savo rankos miklumą panoro išbandyti 8 stalo teniso komandos. Garbingą trečiąją vietą šioje rungtyje iškovojo Dovilų seniūnijos žaidėjai, antrąja vieta buvo priversti tenkintis daugkartiniai šių varžybų nugalėtojai – Gargždų seniūnijos stalo tenisininkai, o pirmoji vieta atiteko namie žaidusiems Priekulės seniūnijos sportininkams.

Smiginio rungtyje rankos taiklumą išbandė 8 komandos. Trečiąją vietą iškovojo Sendvario metikai, antroji vieta atiteko doviliškiams, o taikliausi šioje rungtyje buvo Priekulės seniūnijos atstovai.

Paskutinėje, Virvės traukimo rungtyje, savo jėgą ir ištvermę išbandė 5 komandos. Trečiąją vietą laimėjo Endriejavo milžinai, antrąja vieta džiaugėsi Priekulės virvės traukikai, o rungties čempionais tapo Gargždų seniūnijos sportininkai.

Be šių išvardintų varžybų vyko ir seniūnų trikovės varžybos. Šį kartą seniūnai ir seniūnės varžėsi atskirai. Tarp seniūnių trečiąją vietą pasidalino dvi seniūnės – tai Sendvario seniūnė Loreta Kuprienė ir Endriejavo seniūnė Laimutė Šunokienė. Antroji vieta atiteko Dauparų-Kvietinių seniūnei Juditai Čekuolienei, o šios trikovės nugalėtoja tapo Dovilų seniūnė Nijolė Ilginienė.

Tarp seniūnų trečiąja vieta džiaugėsi Judrėnų seniūnijos seniūnas Zigmantas Siminauskas, neprastai pasirodė ir antrąją vietą iškovojęs Vėžaičių seniūnijos atstovas Alvydas Mockus, o stipriausias šioje rungtyje buvo Kretingalės seniūnas Žigintas Narmontas.

Pasibaigus varžyboms buvo vedama ir komandinė seniūnijų įskaita. Trečiosios vietos laimėtoja tapo gausiai šiose žaidynėse dalyvavusi Dovilų seniūnija. Lyderės poziciją daug metų turėjusi Gargždų seniūnija šį kartą turėjo tenkintis antrąja vieta, o žaidynių absoliučia nugalėtoja tapo visose sporto rungtyse dalyvavusi Priekulės seniūnijos komanda.

Primename, kad komandos iškovojusios pirmas vietas taip pat įgijo teisę atstovauti Klaipėdos rajonui antrajame šių žaidynių etape, kuris rugsėjo mėnesį vyks Klaipėdoje.