Skaudus pralaimėjimas Klaipėdoje

23 Geg 2016

Sunkios rungtynės trečiadienio vakarą šioje dvikovoje kainavo E.Bračkų ir R.Malakauską kurie negalėjo rungtyniauti, į rungtynes neišvyko ir sunegalavęs M.Vijeikis. Negano to dar keli žaidėjai negalėjo rungtyniaut pilna jėga ir nuo rungtynių pradžios, o po pertraukos dėl traumos rungtynių tęsti nebegalėjo ir V.Norvilas.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą iškart priklausė „Atlantas B“ komandai, kurios sudėtyje rungtyniavo ir visas būrys pagrindinės „Atlanto“ komandos žaidėjų. Rimčiau pasipriešint Gargždiškiai pajėgė tik pirmąjį kėlinį, ir tik prieš pat rungtynių pertrauką suklydus buvo leista varžovams pelnyti įvarti. Antrasis kėlinys prasidėjo įtin nesėkmingai, rungtynių šeimininkai pelno du greitus įvarčius (3:0). Apsukų nemažinę „Atlantiečiai“ ir toliau grasino aštriomis atakomis po kurių buvo pelnyti dar keturi įvarčiai ir komanda patyrė triuškinantį ir skaudų pralaimėjimą (7:0).

Klaipėdos „Atlantas B“ 7:0(1:0) „Gargždų pramogos-Ąžuolas“
„Gargždų pramogos – Ąžuolas“ sudėtis: M.Draukšas, A.Montrimas, G.Ratkus, E.Karpavičius, S.Alsys, T.Tamošauskas, T.Vištartas (55‘ M.Jonelys), O.Abramavičius (70‘ D.Gailiušis), M.Šiaulytis, M.Žemaitaitis (55‘ T.S.Vyšniauskas), V.Norvilas (45‘ S.Jurkus). Atsargoje liko: V.Mickus.

Įvarčiai: 44min. R.Gedminas (1:0); 46min. D.Šimkus (2:0); 52min. S.Rakauskas (3:0); 62min. R.Gedminas (4:0)‘ 75min. R.Gedminas (5:0); 79min.(11m.) M.Papšys (6:0); 83min. M.Papšys (7:0).

Sekančios rungtynės: Sekmadieni 05/29 11val. Gargždų miesto centriniame stadione priimsime Biržų „Širvena“ komanda.

„Gargždų Pramogos – Ąžuolas“ pagrindiniai rėmėjai: Klaipėdos raj. Savivaldybė ir UAB Gargždų Pramogos. Rėmėjai: UAB Litimbera, UAB Gargždų aibė, UAB Gargždų Geležinkelis, UAB Vlantana, UAB Scanlook, UAB Antonas Bygg, Sveikos mitybos klubas „Gargždai 24Fit“, UAB „Redlita“, Infinity water park; thomas andrijauskas photography; Informaciniai partneriai: informacinis portalas „Mano Gargždai“ ir Klaipėdos raj. Laikraštis „Banga“.