Sportininkai varžėsi pavasario krose

Sportininkai varžėsi pavasario krose
20 Bal 2017

 Trečiadienį Gargždų miesto centriniame stadione vyko 2017 m. Klaipėdos rajono pavasario kroso bėgimo varžybos. Dalyviai varžėsi 7-iose amžiaus grupėse. Taip pat buvo vedama komandinė įskaita tarp pagrindinių mokyklų ir progimnazijų, gimnazijų bei seniūnijų, įstaigų, sporto klubų.

 

Eil.

Nr.

 

                               GIMNAZIJOS

 

 

Taškai

 

Vieta

1.VEIVIRŽĖNŲ JURGIO ŠAULIO GIMNAZIJA169I
2.GARGŽDŲ „VAIVORYKŠTĖS“ GIMNAZIJA139II
3.PRIEKULĖS IEVOS SIMONAITYTĖS GIMNAZIJA92III

 

Eil.

Nr.

 

PROGIMNAZIJOS IR PAGRINDINĖS MOKYKLOS

 

 

Taškai

 

Vieta

1.GARGŽDŲ „KRANTO“ PAGRINDINĖ MOKYKLA78I
2.ENDRIEJAVO PAGRINDINĖ MOKYKLA76II
3.DOVILŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA75III
4.DITUVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA50IV
5.JUDRĖNŲ STEPONO DARIAUS PAGRINDINĖ MOKYKLA42V
6.LAPIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA32VI
7.AGLUONĖNŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA31VII

 

Eil.

Nr.

 

SPORTO KLUBAI, SENIŪNIJOS

 

 

Taškai

 

Vieta

1.PRIEKULĖS SENIŪNIJA57I
2.VEIVIRŽĖNŲ SENIŪNIJA52II
3.SPORTO KLUBAS „RITMAS“20III

                                                                                                      

500 m mergaitės (2004 m. g. ir jaunesnės)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai
1.Auksė Viržintaitė2004-01-17Endriejavo p. m.1,36,120
2.Akvilė Žukauskaitė2005Veiviržėnų J.Š. gim.1,42,917
3.Gabija Jakštaitė2004Dituvos p. m.1,43,315

 

1000 m berniukai (2004 m. g. ir jaunesni) 
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai 
1.Airidas Stankus2004Veiviržėnų J. Š. gimn.3,39,020 
2.Aleksas Jankauskas2004„Kranto“ p. m.3,39,217 
3.Mantas Genčius2005-03-26Endriejavo p. m.3,44,715 
 

1000 m mergaitės (2003 – 2002 m. g.)

Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai
1.Vitalija Žatkina2002-12-26Dovilų p. m.3,52,520
2.Greta Mickutė2003-06-25Priekulės I.S. gimn.3,59,717
3.Viltė Jurgaitytė2002-08-21Dovilų p. m.4,05,115
        

 

1000 m berniukai (2003 – 2002 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai
1.Antanas Butkus2002„Kranto“ p. m.3,13,720
2.Aivaras Gyra2002Veiviržėnų J. Š. gimn.3,19,617
3.Lukas Blevas2002Agluonėnų p. m.3,22,115

 

1000 m mergaitės (2001 – 2000 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai
1.Ligita Juciūtė2000Veiviržėnų J. Š. gimn.3,47,020
2.Jonė Pociūtė2000-05-02Priekulės I.S. gimn.3,59,317
3.Emilija Suškaitė2000Veiviržėnų J. Š. gimn.4,09,715

 

1500 m berniukai (2001 – 2000 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai
1.Arvydas Toliušis2000Veiviržėnų J. Š. gimn.4,50,120
2.Henrikas Kareiva2001Dovilų p. m.5,19,217
3.Jokūbas Karnauskas2000,,Vaivorykštės“ gimn.5,21,015

 

1000 m mergaitės (1999 – 1998 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai
1.Gabrielė Zvankauskaitė1999,,Vaivorykštės“ gimn.3,59,120
2.Vitalija Daugėlaitė1999Veiviržėnų J. Š. gimn.4,11,317
3.Gabija Melichauskaitė1999Veiviržėnų J. Š. gimn.4,27,815

 

1500 m berniukai (1999 – 1998 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataMokyklaLaikasTaškai
1.Augustinas Končius1998,,Vaivorykštės“ gimn.5,10,120
2.Osvaldas Pliuškys1998,,Vaivorykštės“ gimn.5,10,217
3.Daivaras Brazauskas1998-09-15Veiviržėnų seniūnija5,16,715

 

1000 m moterys (1997 – 1982 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataSporto klubasLaikasTaškai
1.Ernesta Bakšienė1984Priekulės seniūnija4,11,120
2.Erika Čepienė1988Priekulės seniūnija4,17,017

 

1500 m vyrai (1997 – 1982 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataSporto klubasLaikasTaškai
1.Aurimas Pilipavičius1984Priekulės seniūnija6,18,020

 

1000 m moterys (1981 – 1970 m. g.)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataSporto klubasLaikasTaškai
1.Edita Sluckienė1975Veiviržėnų seniūnija5,55,020

 

1000 m. vyrai (1969 m. g. ir vyresni)
Eil.

Nr.

Vardas, pavardėGimimo dataSporto klubasLaikasTaškai
1.Bronislovas Norvilas1946-01-02SK ,,RITMAS“4,44,020
2.Antanas Šimkus1961-03-20Veiviržėnų seniūnija5,55,017

 

 

Dalintis