Stalo teniso mėgėjai varžėsi prie žaliųjų stalų

12 Lap 2018

Penktadienio vakarą Sporto centro salėje vyko asmeninės suaugusių (nuo 18 m.) ir veteranų (nuo 50 m.) stalo teniso varžybos. Šį kartą jaunimui (4 dalyviai) pavyzdį rodė nenuilstantys veteranai, kurių susirinko 18.

Vyriausiųjų grupėje dalyviai buvo suskirstyti į keturis pogrupius. Po du geriausius kiekvieno pogrupio žaidėjus pateko į kitą etapą – finalinį aštuntuką, kuriame varžybos vyko rato sistema.

3 valandas trukusios varžybos išaiškino nugalėtojus ir prizininkus. Nemažai jėgų pareikalavusiose varžybose trečią vietą iškovojo Antanas Krištopaitis, antra vieta atiteko gerokai 70 metų perkopusiam Vytautui Sagaičiui, o pergalę varžybose šventė Milgydas Kasinskas.

Suaugusių grupėje 3 vietą iškovojo Marija Mikalauskytė, sūnaus palaikymu varžybose ir antra vieta džiaugėsi Feliksas Žemgulys, o nugalėtoju šįkart tapo Mindaugas Buda.