Vaikų treniruočių tvarkaraštis

 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

 

Treniruočių tvarkaraštis

(nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.)

 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Sporto šaka

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Treneris

Ugdymo grupė

Val./Ugd.​​ 

skaičius

Pirmadienis

val/vieta

Antradienis

val/vieta

Trečiadienis

val/vieta

Ketvirtadienis

val/vieta

Penktadienis

val/vieta

Šeštadienis

val/vieta

Sekmadienis

 ​​ ​​ ​​ ​​​​ val/vieta

 

 

 

 

 

 

 

KREPŠINIS

Rimantas Mikalauskas

​​ 

 ​​ ​​​​ 2005-2006 m.

30 val.

15 ugd.

16.00-17.45

SC fitneso salė

(T. Papievis)

15.45-18.30

Policijos​​ salė

15.45-18.30

Policijos salė

15.45-18.30

Policijos​​ ​​ salė

15.30-17.30

Policijos​​ salė

Varžybos​​ (6`val.)

 

 

 

 

Silvestras

Staponas

 

2009 m.

 ​​ ​​ ​​​​ 10 val.

 ​​ ​​ ​​​​ 15 ugd.

18.30-20.00

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ SC salė

15.15-15.45

SC fitneso salė

(T. Papievis)

15.45-17.15

SC salė

 

15.45-17.15

SC salė

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

 

 

Varžybos (2​​ val.)

 

 

2010 m.

 ​​ ​​ ​​​​ 10 val.

 ​​ ​​ ​​​​ 15 ugd.

 

14.15-15.45

SC salė

15.45-16.15

SC fitneso salė

(T. Papievis)

 

14.15-15.45

SC salė

18.00-19.30

SC salė

 

Varžybos (2​​ val.)

 

 

2012 m.

 ​​ ​​ ​​​​ 10 val.

 ​​ ​​ ​​​​ 15 ugd.

 ​​ ​​ ​​​​ 17.15-18.30

 ​​ ​​ ​​ ​​​​  ​​​​ SC salė

 

17.15-18.15

SC salė

 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 16.45-18.00

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ SC salė

 

Varžybos (2​​ val.)

 

 

Vėžaičių​​ gr.

 ​​ ​​​​ 10 val.

 ​​ ​​​​ 15 ugd.

15.30-17.00

Vėžaičių mklos  ​​​​ sporto salė

 

15.00-16.30

Vėžaičių m-klos  ​​​​ sporto salė

 

15.00-16.30

Vėžaičių m-klos  ​​​​ sporto salė

 

Varžybos (3​​ val.)

 

 

 

Mantas

Ruikis

2011 m.

10 val.

15 ugd.

14.00-14.30

SC fitneso salė

(T. Papievis

14.30-15.45

SC salė

 

14.30-15.45

SC salė

 

14.00-15.15

SC salė

Varžybos (4 val.)

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

 

2013 m.

10 val.

15 ugd.

17.15-18.30

SC salė

 

17.15-18.15

SC salė

 

16.45-18.00

SC salė

 

Varžybos (4 val.)

 

Visos grupės

(II-asis treneris)

30 val.

15.45-20.00

SC salė

13.30-18.30

SC salė

15.45-18.30

SC salė

13.15-18.30

SC salė

15.45-18.30

SC salė

 

 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Valentas​​  ​​​​ Marcinkevičius

 

2003-2004​​ m.

 

20 val.

15 ugd.

17.45-19.00

SC fitneso salė

(T. Papievis)

17.15-18.45

SC salė

18.15-19.45

SC salė

17.15-18.45

SC salė

15.00-17.00

Vaivorykštės gimn.

Sporto salė

 

Varžybos (5​​ val.)

 

Virginijus Čekanauskas

​​ 

2007-2008 m.

10 val.

15 ugd.

15.45-17.00

SC salė

16.30-17.30

Fitneso salė

(T. Papievis)

15.45-17.00

SC salė

 

15.15-16.45

SC salė

 

Varžybos (3​​ val)

 

 

TINKLINIS

Jolanta

Žukauskienė

 ​​​​  ​​ ​​​​ ​​ I grupė

Meistriškumo

ugdymo

10 val.

12 ugd.

15.30-17.15

„Minijos“ prg. sp. s.

17.15-18.15

SC fitneso salė

(T. Papievis)

17.00-18.45

„Minijos“ prg. sp. s.

15.30-17.15

„Minijos“ prg. sp. s.

 

 

Varžybos (2 val)

 ​​​​ 

 

STALO TENISAS

 

Tomas​​ 

Kojelis

I grupė

Pradedantieji

10 val.

12 ugd.

 

13.30-15.30

Dovilų m-klos

sporto salė

 

13.30-15.30

Dovilų m-klos

 ​​ ​​ ​​​​ sporto salė

14.30-16.30

Dovilų m-klos

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ sporto salė

 

Varžybos ​​ (2 val)

​​ 

​​ 

II gr.

Meistriškumo

ugdymo

10 val.

12 ugd.

15.00-16.00

SC fitneso salė

(T. Papievis)

15.30-17.30

Dovilų m-klos

sporto salė

 

15.30-17.30

Dovilų m-klos

 ​​ ​​​​ sporto salė

16.30-18.30

Dovilų m-klos

sporto salė

 

Varžybos (2 val.)

 ​​ ​​​​ 

 

Auksė Rasimvičienė

I grupė

Pradedantieji

10 val.

12 ugd.

 

13.30-15.30

Dovilų m-klos

sporto salė

 

13.30-15.30

Dovilų m-klos

sporto salė

14.30-16.30

Dovilų m-klos

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ sporto salė

 

Varžybos (2 val)

 ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

II gr.

Meistriškumo

ugdymo

10 val.

12 ugd.

 

13.30-15.30

Dovilų m-klos

sporto salė

15.30-16.45

SC fitneso salė

(T. Papievis)

13.30-15.30

Dovilų m-klos

sporto salė

16.30-18.30

Dovilų m-klos

sporto salė

 

Varžybos (2 val.)

 ​​ ​​ ​​​​ 

 

Feliksas​​ 

Žemgulys

I grupė

Pradedantieji

8​​ val.

12 ugd.

17.15-18.45

Minijos progim.

patalpos

 

 

17.15-18.45

Minijos progim.

patalpos

17.15-18.45

Minijos progim.

patalpos

16.00-17.30

Minijos progim.

patalpos

 

 

 

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

II grupė

Meistriškumo

ugdymo

12​​ val.

10​​ ugd.

18.45-20.15

Minijos progim.

patalpos

17.15-20.15

Varžybos Klaipėdoje

18.45-20.15

Minijos progim.

patalpos

18.45-20.15

Minijos progim.

patalpos

17.30-19.00

Minijos progim.

patalpos

 

 ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

 

 

TENISAS

 

Jolanta Romančikienė

I grupė

Pradedantieji

8 val.

12 ugd.

 

14.30-15.30

Kortai prie „Kranto m-klos

 

14.30-15.30

Kortai prie „Kranto m-klos

14.45-15.30

SC fitneso salė

(T. Papievis)

8.30-10.30

Varžybos

 

II grupė

Meistriškumo

ugdymo

12​​ val.

11 ugd.

 

15.30-17.00

Kortai prie „Kranto m-klos

 

15.30-17.00

Kortai prie „Kranto m-klos

15.30-16.30

SC fitneso salė

(T. Papievis)

9.00-13.00

Varžybos

 

 

 

LENGVOJI ATLETIKA

 

Linara​​ 

Gruzdienė

I grupė

Meistriškumo

ugdymo

18 val.

10 ugd.

17.30-19.30

Centrinis stad.

17.30-19.30

Centrinis stad.

17.30-19.30

Centrinis stad.

17.30-19.30

Centrinis stad.

17.30-19.30

Centrinis stad.

11.00-13.00

Centrinis stad.

 

II gupė

Meistriškumo

ugdymo

12 val.

12 ugd.

15.30-17.30

Centrinis stad.

15.30-17.30

Centrinis stad.

15.30-17.30

Centrinis stad.

17.00-18.00

SC fitneso salė

(T.Papievis)

15.30-17.30

Centrinis stad.

 

 

Algimantas​​ 

Pleskys

I gr.

Meistriškumo

ugdymo

10 val.

12 ugd.

 

 

14.30-17.00

Priekulės ISG stad.

 

14.30-17.00

Priekulės ISG stad.

10.00-12.30

Priekulės ISG stad.

 

 

 

SUNKIOJI ATLETIKA

 

Edvardas​​ 

Šauklys

Mergaičių gr.

Meistriškumo

tobulinimo

24​​ val.

8 ugd.

16.00-19.00

SC sunkiosios atletikos salė​​ 

18.30-20.00

SC sunkiosios atletikos salė

16.00-19.00

SC sunkiosios atletikos salė

18.30-20.00

SC sunkiosios atletikos salė

16.00-19.00

SC sunkiosios atletikos salė

11.30-14.30

SC sunkiosios atletikos salė

 

I gr.

Meistriškumo

ugdymo

16​​ val.

11 ugd.

 

15.00-18.30

SC sunkiosios atletikos salė

 

15.00-18.30

SC sunkiosios atletikos salė

 

8.30-11.30

SC sunkiosios atletikos salė

 

 

 

 

ŠACHMATAI

 

 

 

Zigmas

Bitinas

I ​​ gr.​​ Meistriškumo

ugdymo

12 val.

10​​ ugd.

16.15-19.00

SC šachm. p.

 

16.15-19.00

SC šachm. p.

 

16.15-19.00

SC šachm. p.

10.30-13.30

SC šachm. p.

 

II grupė

Meistriškumo

ugdymo

10​​ val.

10​​ ugd.

 

16.00-18.45

SC šachm. p.

 

16.00-18.45

SC šachm. p.

 

10.30-13.30

SC šachm. p.

 

III gr. pradedantieji

8 val.

12​​ ugd.

14.00-16.00

SC šachm. p.

 

14.00-16.00

SC šachm. p.

 

14.00-16.00

SC šachm. p.

 

 

 

DZIUDO-SAMBO

 

Jonas

Tilvikas

I grupė

pradedantieji

8 val.

12 ugd.

 

14.00-16.00

Minijos progim. mažoji salė

14.30-15.30

SC fitneso salė

(T. Papievis)

14.00-16.00

Minijos progim. mažoji salė

 

10.00-12.00

Sporto bazė

(Kretingos g. 23)

 

II grupė

Meistriškumo

ugdymo

12 val.

​​ 10 ugd.

 

16.00-19.00

Minijos progim. mažoji salė

16.45-18.00

SC fitneso salė

(T. Papievis)

16.00-19.00

Minijos progim. mažoji salė

 

12.00-14.00

Sporto bazė

(Kretingos g. 23)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRAIKŲ-ROMĖNŲ IMT.

IR BOKSAS

 

 

Egidijus

Gikaras

I grupė (boksas)

pradedantieji

8 val.

12 ugd.

18.00-19.00

Minijos progim. mažoji salė

 

18.00-19.00

Minijos progim. mažoji salė

 

17.00-18.00

Minijos progim. mažoji salė

 ​​ ​​ ​​​​ 9.00-11.00 val.

Minijos progim. mažoji salė

 

II grupė​​ imtynės​​ meistriškumo

ugdymo

12 val.

​​ 10​​ ugd.

16.00-18.00

Minijos progim. mažoji salė

16.00-18.00

Klaipėda,Tilžės 51 (imt.s)

16.00-18.00

Minijos progim. mažoji salė

15.30-16.45

Fitneso salė

(T. Papievis)

15.00-17.00

Minijos progim. mažoji salė

 ​​ ​​ ​​ ​​​​ 11.00-12.00

Minijos progim. mažoji salė

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

 

KYOKUSHIN KARATĖ

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Diana

Mačiūtė

 

I grupė

Pradedantieji

 ​​ ​​ ​​​​ 10 val.

12 ugd.

 ​​ ​​​​ 14.15-16.00

Minijos progim. mažoji salė

 

 ​​​​  ​​​​ 14.15-16.00

 ​​​​ Minijos progim.

 ​​ ​​ ​​ ​​​​ mažoji salė

14.30-15.30

Fitneso salė

(T. Papievis)

17.00-19.30

„Okinavos“ salė Klaipėda

10.00-11.30 val.

Salė Klaipėdoje

(Sportininkų g. 18)

 

 

 

ŽIRGINIS SPORTAS

Laura Klimovaitė-Benetė

I grupė

Meistriškumo ugdymo

18​​ val.

 ​​ ​​ ​​​​ 8​​ ugd.

 

15.30-18.30

Priekulės II km.

15.30-18.00

Priekulės II km.

15.30-18.30

Priekulės II km.

15.30-18.00

Priekulės II km.

15.30-18.30

Priekulės II km.

 

II grupė pradedantieji

12​​ val.

9​​ ugd.

 

13.30-15.30

Priekulės II km.

14.00-15.30

Priekulės II km.

14.00-15.30

Priekulės II km.

14.00-15.30

Priekulės II km.

13.30-15.30

Priekulės II km.

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ 

 

SKLANDYMAS

Viktoras Mačiūnas

I grupė

Pradedantieji

8 val.

 ​​​​ 

 

 

 

 

15.00-18.00

Judrėnai

15.00-18.00

Judrėnai

 

II grupė​​ 

Meistriškumo

ugdymo​​ 

12 val.

 

 

13.00 – 17.00

Endriejavo p.m.

13.00 – 17.00

Endriejavo p.m.