Veteranų tinklinio pirmenybių nugalėtojai – Klaipėdos „Gitana“

Veteranų tinklinio pirmenybių nugalėtojai – Klaipėdos „Gitana“
06 Geg 2019

Penktadienį pasibaigė 2018–2019 metų atvirų Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybių varžybos. Šiemet jose dalyvavo 5 komandos, kurios rungtyniavo dviejų ratų sistema. 

Sužaidus abiejų ratų varžybas komandos išsidėstė tokia tvarka: 1 – Klaipėdos „Vakaris“, 2 – Klaipėdos „Gitana“, 3 – Plungės „Versmė“, 4 – „Gargždai“ ir 5 – „Giruliai“. 4–5 vietas užėmusios komandos dar žaidė papildomas rungtynes dėl patekimo į pusfinalį, kurias rezultatu 3:1 laimėjo „Gargždų“ komanda.

Pusfinalyje „Gargždų“ laukė pajėgus varžovas – Klaipėdos „Vakaris“. Nors rungtynių favorite buvo laikoma „Vakario“ ekipa, tačiau viskas baigėsi tuo, kad palaikoma savų sirgalių „Gargždų“ komanda 3:1 nugalėjo priešininkus ir iškopė į finalą.

Kitame pusfinalio susitikime savo pranašumą įrodė Klaipėdos „Gitana“, kuri 3:1 įveikė Plungės „Versmę“.

Mažajame finale dėl III vietos daug intrigos nebuvo, „Vakaris“ 3:1 įveikė „Versmės“ ekipą ir iškovojo bronzos medalius.

Tuo tarpu didžiajame finale aikštelėje vyko kova ir virė aistros. Favoritais laikyti „Gitana“ tinklininkai turėjo kaip mat paplušėti prieš „Gargždus“. Nors varžybos vyko atkakliai ir galutinis rezultatas neatspindi tikros kovos, tačiau pergalę rezultatu 3:1 iškovojo „Gitanos“ tinklininkai ir tapo pirmenybių nugalėtojais.

Pasibaigus varžyboms komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai – medaliais, o finalinio ketverto geriausi komandų žaidėjai dar gavo atminimo suvenyrus. Plungės „Versmės“ komandoje naudingiausias žaidėjas buvo Aloyzas Damulis, Klaipėdos „Vakario“ – Saulius Abromavičius“, Klaipėdos „Gitanos“ – Arūnas Povilaitis ir „Gargždų“ – Edvardas Vilimas.

Dalintis