Vyko tarptautinis Vytauto Giedraičio atminimo stalo teniso turnyras Telšiuose

18 Spa 2021
Spalio 16-17 dienomis, Telšiuose, vyko Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras. Per dvi dienas vykstantis turnyras pritraukė apie 200 žaidėjų iš visos Lietuvos bei Latvijos. Pirmąją dieną varžėsi suaugusieji, o antrąją vaikai.
Iš Gargždų sporto centro auklėtinių geriausiai pasirodė Brilita Jurevičiūtė, kuri mergaičių grupėje iškovojo 3-iąją vietą. Kitoms mergaitėms sekėsi šiek tiek sunkiau, tačiau rezultatai taip pat neblogi, Jogailė Paliulytė liko 9-ta, Ieva Pliuškytė 14-ta, o jauniausioji Vytautė Paliulytė 26-ta.
Tarp berniukų, 2009 metų grupėje geriausiai pasirodė Markas Milius, kuris užėmė 8-tą vietą. Gustavas Čepononis 20-tas. Tarp vyresnių berniukų galutinės vietos nebuvo aiškinamos, Ugnius Tarvydas pasidalino 15-18 vietas.
Taip pat 2009 metų grupėje varžėsi ir vienas jauniausių turnyro dalyvių Aronas Žemgulys, kuriam vos 6 metai, tačiau Aronui pavyko iškovoti keletą pergalių ir taip užimti 29 turnyro vietą.
Kasmet Giedraičio atminimo turnyras sulaukia didelio žaidėjų susidomėjimo, o šio turnyro organizatoriai surengia aukščiausio lygio renginį, profesionaliai praveda varžybas, sutinka žaidėjus svetingai ir palieka labai gerą įspūdį. Dėl šių priežasčių čia norisi vis sugrįžti ir išbandyti savo jėgas