Endriejavo futbolininkai antrą kartą tapo čempionais

Endriejavo futbolininkai antrą kartą tapo čempionais
20 Rgs 2016

Sekmadienį baigėsi Klaipėdos rajono mažų miestelių futbolo pirmenybės. Jose dalyvavo 9 rajono komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. 

A pogrupyje rungtyniavo Endriejavo, Agluonėnų, Jonušų, Dovilų ir Vėžaičių komandos, B pogrupyje – Kretingalės, Gindulių, Plikių ir Sudmantų.

Varžybos vyko dviem ratais. Pirmame rate pirmas vietas pogrupiuose užėmusios Endriejavo ir Gindulių komandos iškart pateko į finalinį varžybų etapą, likusioms – antrą ir trečia vietas užėmusioms komandoms – dar teko pakovoti dėl kelialapio į jį.

Varžybos dėl patekimo į antrąjį pirmenybių etapą vyko iš dviejų rungtynių: vienos varžybos – namuose, kitos – išvykoje. Trečią vietą A pogrupyje užėmusi Agluonėnų komanda savo aikštėje susitiko su antrą vietą B pogrupyje užėmusia Kretingalės komanda. Rezultatu 3:1 pergalę iškovojo namuose žaidę Agluonėnai, tačiau kitose varžybose jie išvykoje rezultatu 0:2 pralaimėjo Kretingalei ir dėl blogesnio įmuštų ir praleistų taškų santykio nepateko į kitą varžybų etapą.

Analogiškai vyko ir kitos varžybos, kuriose susitiko trečią vietą B pogrupyje užėmusi Plikių komandą su antrą vietą B pogrupyje užėmusiais Jonušais. Pirmajame susitikime Jonušai rezultatu 8:7 įveikė Plikius, bet atsakomosiose varžybose 0:1 pralaimėjo Plikių futbolininkams ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

Pirmame pusfinalyje susitiko Endriejavo ir Plikių komandos. Rezultatu 3:1 pergalę iškovojo Petro Puidoko vadovaujami endriejaviškiai.

Antrame pusfinalyje susitiko Kretingalės ir Gindulių komandos. Pergalę rezultatu 2:1 pelnė ir į finalą pateko Kretingalės futbolininkai.

Varžybos dėl trečios vietos tarp Gindulių ir Plikių komandų baigėsi rezultatu 7:2 Gindulių komandos naudai.

Finale susitiko Endriejavo ir Kretingalės komandos. Agluonėnų mokyklos futbolo stadione vykusiose finalinėse varžybose Endriejavas rezultatu 3:1 pranoko Kretingalę ir antrus metus iš eilės tapo Klaipėdos rajono mažų miestelių futbolo pirmenybių nugalėtojais.

Share

Skip to content