Gargždų futbolininkams čempionų įveikti nepavyko

08 Sau 2018

Su Naujaisiais metais startavo ir septintasis Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ turas. Jį papuošė įspūdinga dvikova Gargžduose, kur čempionatų lyderių dvikovoje „Pramogos-SC“ priėmė Kauno „Vyčio“ komandą. Pastaroji pranoko naujokus 9:6.

Prieš rungtynes gargždiškiai turėjo trijų taškų pranašumą prieš čempionų titulą ginančius varžovus ir ši akistata buvo vadinama dvikova „dėl šešių taškų“.

Susitikimą geriau pradėjo kauniečiai, kurie išsiveržė jau po pirmąją minutę pelnyto galingo Justino Zagursko smūgio. Visgi šeimininkai demonstravo gražų žaidimą ir po Manto Perepliotovo įvarčio išlygino rezultatą.

Kėliniui persiritus į antrą dalį „Vytis“ techniškai išnaudojo spragas varžovų gynyboje ir po Kleberto, Pavelo Smolkovo ir Arsenijaus Buinickio įvarčių prieš pertrauką turėjo susikrovę net trijų įvarčių persvarą.

„Pramogos-SC“ komandai po pertraukos labai greitai pavyko sušvelninti rezultatą, kai M. Perepliotovas individualiomis pastangomis nuginklavo vartininką. Įvarčiai iš abiejų pusių nesustojo – po trijų minučių „Vyčio“ brazilas Afranio paleido „raketą“ į viršutinį vartų kampą, o gargždiškių gretose Valdas Pocevičius išnaudojo puikų Evaldo Garbausko perdavimą.

Čempionai nebuvo nusiteikę leisti oponentams juos prisivyti ir per kelias minutes padidino pranašumą iki keturių įvarčių. Vėliau mačo gale du „Pramogos-SC“ lyderio Karolio Urbaičio įvarčiai suteikė viltį išplėšti bent lygiąsias, bet Thyago Brandao stipriu smūgiu padėjo tašką rungtynėse ir įtvirtino „Vyčio“ pergalę 9:6. Dabar Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai išsiveržė į pirmą vietą.

Kitose rungtynėse lyderius besivejančios komandos triuškino varžovus. Panevėžio „Baltija“ (12 tšk., 4 vieta) namuose 8:1 paguldė ant menčių taškų dar nesurinkusią „Vievio žiedo“ (10 vieta) komandą, o Klaipėdos „Koralas“ (14 tšk., 3 vieta) svečiuose net 12:0 nušlavė Jonavos „Vikingus“ (4 tšk., 9 vieta). Tai buvo didžiausia pergalė šių metų „Betsafe-Futsal A lygos“ čempionate.

Penktą vietą užimantis Kauno „Inkaras“ (12 tšk.) 4:2 palaužė naujokus Vilniaus Dailės Akademiją (4 tšk., 8 vieta). Tuo tarpu Mažeikių VIP (8 tšk, 7 vieta) namuose 3:7 pripažino Vilniaus „Turbotransfers“ (10 tšk., 6 vieta) pranašumą.

Rungtynių statistika:

Gargždų „Pramogos-SC“ – Kauno „Vytis“ 6:9 (1:4)

Įvarčiai: 1 min. J. Zagurskas (0:1), 8 min M. Perepliotovas (1:1), 13 min. K. Ferreira (1:2), 16 min. P. Smolkovas (1:3), 17 min. A. Buinickij (1:4), 21 min. M. Perepliotovas (2:4), 24 min. A. Luiz (2:5), 26 min.  V. Pocevičius (3:5), 27 min. T. Brandao (3:6), 28 min. G. Delmiro (3:7), 32 min. A. Jotko (4:7), 33 min. E. Kleber (4:8), 36 min. K. Urbaitis (5:8), 38 min. K. Urbaitis (6:8), 39 min. T. Brandao (3:9)

Pašalintas:  40 min. T. Tamošauskas („Pramogos-SC“).