„Gargždų Pramogos-Ąžuolas“ baigė pasirodymą LFF taurės varžybose

19 Geg 2016

„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ iš LFF taurės turnyro pasitraukė po 120 minučių kietos kovos.

Nors ir rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, tačiau 17min. pirmasis pavojingas momentas kilo prie svečių vartų, po S.Jurkaus perdavimo iš krašto V.Norvilas smūgiuoja virš vartų. Atlaikius varžovų spaudimą žaidimas išsilygino. Sužaidus apie pusvalandį stipriai iš toli smūgiuoja R.Malakauskas, tačiau truputi virš vartų. Antrajame kėlinyje nežymią persvarą turi svečiai, tačiau drausmingai gynyboje žaidę gargždiškiai įtin pavojingų progų sukurti neleidžia. Artėjant rungtynėms prie pabaigos nuo įvarčio gelbsti virpstas. 90 minučių nugalėtojo neišaiškino ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Ten varžovai dar kartą pataiko į virpstą, o 101min. galiausiai pasinaudoja spraga gynyboje ir iš kelių metrų siunčia kamuolį į vartus (0:1). Antrajame pratęsimo kėlinyje Gargždiškiai iš paskutinių jėgų kilo į lemiamą šturmą ir užgulė Radviliškio komandos vartus, tačiau rezultato išlygint nepavyko. Po 120 minučių kietos vyriškos kovos „Gargždų pramogos-Ąžuolui“ teko pripažinti varžovų pranašumą ir pasitraukti iš LFF taurės turnyro.

„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ (0:1) „Lokomotyvas“(Radviliškis)

„Gargždų pramogos – Ąžuolas“ sudėtis: M.Draukšas, A.Montrimas(100‘ T.Vištartas), G.Ratkus, E.Bračkus, S.Jurkus (76‘ E.Karpavičius), S.Alsys, T.Tamošauskas, M.Jonelys(70‘ D.Gailiušis), M.Šiaulytis(87‘ T.S.Vyšniauskas), R.Malakauskas (65‘ M.Žemaitaitis), V.Norvilas. Atsargoje liko: V.Mickus.

Įvartis: 101min. D.Sadovski (Lokomotyvas) (1:0);

Sekančios rungtynės: Sekmadieni 05/22 17val. Klaipėdoje LFF II lygos pirmenybėse Gargždiškiai rungtyniaus su „Atlantas B“ komanda.

„Gargždų Pramogos – Ąžuolas“ pagrindiniai rėmėjai: Klaipėdos raj. Savivaldybė ir UAB Gargždų Pramogos. Rėmėjai: UAB Litimbera, UAB Gargždų aibė, UAB Gargždų Geležinkelis, UAB Vlantana, UAB Scanlook, UAB Antonas Bygg, Sveikos mitybos klubas „Gargždai 24Fit“, UAB „Redlita“, Infinity water park; thomas andrijauskas photography; Informaciniai partneriai: informacinis portalas „Mano Gargždai“ ir Klaipėdos raj. Laikraštis „Banga“.