„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ – II lygos vakarų zonos trečios vietos laimėtojai

06 Spa 2016

„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ II lygos vakarų zonos trečios vietos laimėtojai.

Paskutinėje sezono dvikovoje Gargždiškiams norint tapti prizininkais reikėjo iškovoti pergalę. Rungtynių pradžia aktyviau žaidusiems Gargždiškiams nieko blogo nežadėjo, komanda kontroliavo kamuolį ir kelis kartus pavojingai grąsino šeimininkų vartams, tačiau 14min. varžovai pirmu išpuoliu įsiveržė į prieki, o kėliniui įpusėjus kontratakoje pasiuntė komandą ir į lengvą nokautą (2:0). Kėliniui baigiantis T.Tamošauskas iš toli sukirto į skersinį, o prieš pat pertrauką rezultatą tiksliu smūgiu galva sušvelnino M.Šiaulytis. Nuo pat antrojo kėlinio pradžios Gargždiškiai užgulė Radviliškio komandos vartus, 49min. nuo gynėjų atitrūkęs S.Jurkus smūgiuoja virš vartų, o po kelių akimirkų baudos aikštelėje neleistinai griaunamas G.Ratkus, kuris pats stoja prie 11m. atžymos, tačiau vartininkas smūgi atremia. Visgi didelių pastangų dėka komandai pavyko atsitiesti, 57min. T.Tamošauskas iš arti nepaliko jokių vilčių šeimininkų vartininkui ir rezultatą išlygino, o 61min. komanda tiksliu smūgių į prieki išvedė R.Malakauskas (2:3). Iki rungtynių pabaigos dar ne kartą įvartį pelnytį galėję gargždiškiai pritrūko tikslumo. Per pridėtą rungtynių laiką komanda nuo nemalonumų gelbėjo M.Draukšas atremdamas tolimą šeimininkų smūgį.

FSK „Radviliškis“ 2:3(2:1) „Gargždų pramogos-Ąžuolas“

„Gargždų pramogos-Ąžuolas“ sudėtis: M.Draukšas, T.Vitkauskas, G.Ratkus, A.Montrimas, S.Alsys, T.Tamošauskas M.Jonelys, M.Šiaulytis, R.Malakauskas(82‘ S.Vyšniauskas), S.Jurkus (90‘ A.Kukšta), V.Norvilas(76‘ D.Gailiušis).

Įvarčiai: 14min. (1:0) D.Dargužas, 26min (2:0) D.Dargužas, 43min. (2:1) M.Šiaulytis, 57min. (2:2) T.Tamošauskas, 61min (2:3) R.Malakauskas.

„Gargždų Pramogos – Ąžuolas“ dėkoja savo gausiam rėmėjų ir patrnerių būriui !
Pagrindiniams rėmėjams: Klaipėdos raj. Savivaldybei ir UAB Gargždų Pramogos. Rėmėjams: UAB Litimbera, UAB Insanta, UAB Gargždų aibė, UAB Gargždų Geležinkelis, UAB Vlantana, UAB Scandbook, UAB Antonas Bygg, Sveikos mitybos klubas „Gargždai 24Fit“, UAB Redlita, UAB Ordus, Infinity water park, thomas andrijauskas photography;