„Gargždų SC“ krepšininkai turėjo vargo su lygos autsaideriais

30 Sau 2017

Penktadienį namie rungtyniavę „Gargždų SC“ krepšininkai iškovojo dramatišką pergalę paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Jie rezultatu 77:75 įveikė 15-ąją vietą užimančius „Biržus“.

Rungtynės vyko permainingai ir iki pat jų pabaigos nebuvo aišku, kuri komanda iškovos pergalę. Visgi rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę ir šaltesnius nervus parodę gargždiškiai iškovojo sunkią pergalę.

Šeštadienį laukė dvikova su geografiniais kaimynais – Kretingos „Kretinga“ krepšininkais. Rungtynės irgi vyko permainingai. Pirmąją varžybų dalį nedidelę persvarą turėjusiems „Gargždų SC“ krepšininkams nepavyko jos išlaikyti antroje varžybų pusėje. Po ilgosios pertraukos spurtavę kretingiškiai persvėrė rezultatą savo naudai ir trečiąjį kėlinį baigė turėdami 5 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje svarstyklės vėl pakrypo Gargždų komandos naudai. Sėkmingai sužaidę kelias atkarpas gargždiškiai įgijo nedidelę persvarą ir išlaikė ją iki varžybų pabaigos. Susitikimas baigėsi „Gargždų SC“ pergale, rezultatu 67:62.

Iškovoję 20 pergalių ir patyrę 3 pralaimėjimus „Gargždų SC“ toliau išlieka pirmoje vietoje, tačiau jiems ant kulnų lipa „Tauragė“, kuri savo sąskaitoje turi viena pergale mažiau.

Kitas varžybas „Gargždų SC“ krepšininkai žais šeštadienį, 16 val., su Ukmergės „Olimpas“ komanda.