Judrėniškiai – mažų miestelių tinklinio pirmenybių nugalėtojai

Judrėniškiai – mažų miestelių tinklinio pirmenybių nugalėtojai
20 Lap 2017

Šeštadienį Vėžaičiuose finišavo 2017 m. Klaipėdos rajono mažų miestelių tinklinio pirmenybės. Šiemet jose dalyvavo 11 rajono komandų, kurios buvo suskirstytos į tris pogrupius. Varžybos vyko dviem etapais. Pirmasis etapas vyko pavasarį, antrasis – rudenį. 

Pirmajame etape komandos sužaidė po dvi varžybas su kiekviena savo pogrupio komanda: vienas – namuose, kitas – išvykoje. Pasibaigus šiam etapui, į kitą pateko šešios komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius ir žaidė ta pačia sistema, kaip ir pirmajame etape.

Pasibaigus antrojo etapo varžyboms paaiškėjo 4 stipriausios finalinio ketverto dalyvės – tai Judrėnų, Sendvario, Daukšaičių ir Kvietinių komandos.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Judrėnų ir Kvietinių ekipos. Po įtemptos kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė ir į finalą pateko judrėniškiai.

Antrajame pusfinalio mače, kuriame susitiko Sendvario ir Daukšaičių komandos, intrigos buvo šiek tiek mažiau. Šiame susitikime pergalę rezultatu 2:0 iškovojo praėjusių metų čempionai, Sendvario tinklininkai.

Mažajame finale, varžybose tarp Daukšaičių ir Kvietinių ekipų vyko atkakli kova. Dviejų lygių komandų dvikovoje rezultatu 2:1 pergalę šventė Daukšaičių komanda.

Finalo akistata vyko tarp dviejų pastarųjų metų stipriausių komandų – Judrėnų (2015 m. čempionai) ir Sendvario (2016 m. čempionai). Trijų setų kovoje šįkart stipresni buvo Judrėnų tinklininkai, kurie 2:1 įveikė Sendvarį ir tapo turnyro nugalėtojais.

Šiemet pirmenybėse dalyvavo: Endriejavo, Vėžaičių, Kvietinių, Dauparų, Daukšaičių, Priekulės, Judrėnų, Agluonėnų, Kretingalės,Plikių ir Sendvario komandos.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“36″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“Varžybų akimirkos“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]
Share

Skip to content