Klaipėdos rajono tinklininkai iškovojo sidabro medalius

29 Geg 2017

Savaitgalį Palangoje vyko sporto draugijos LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės sporto varžybos. Šiose žaidynėse Klaipėdos rajonui atstovavo prieš tris savaites Tauragėje zonines varžybas laimėjusi vyrų tinklinio komanda. Primename, kad finalinėse žaidynėse teisę dalyvauti turėjo tos komandos, kurios savo zonose užėmė pirmas vietas.

Finalinio etapo vyrų tinklinio komandos buvo suskirstytos į dvi grupes – miestų ir rajonų. Miestų grupėje rungtyniavo Vilnius, Klaipėda ir Alytus, rajonų grupėje – Klaipėdos, Kupiškio ir Šalčininkų rajonai.

Klaipėdos rajono tinklininkai pirmose grupės varžybose susitiko su Kupiškio rajono komanda ir nugalėjo ją rezultatu 2:1. Analogišku rezultatu 2:1 Klaipėdos rajono žaidėjai įveikė ir kitą rajonų grupės komandą – Šalčininkų rajoną.

Užėmę grupėje pirmą vietą pusfinalyje gargždiškiai susitiko su antrą vietą miestų grupėje užėmusia Klaipėdos miesto komanda. Po įtemptos trijų setų kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė Klaipėdos rajono komanda.

Kitame pusfinalyje susitiko Vilniaus miesto ir Kupiškio rajono komandos. Šiose varžybose taip pat vyko atkakli kova, kurioje rezultatu 2:1 pergalę pasiekė vilniečiai.

Mažajame finale dėl trečios vietos rezultatu 2:1 Klaipėda nugalėjo Kupiškį, o Didžiojo finalo varžybose, tarp Klaipėdos rajono ir Vilniaus miesto komandų virė įnirtinga kova. Pirmą setą 21:25 pralaimėję gargždiškiai, antrame sete atsirevanšavo priešininkams rezultatu 25:21 ir komandoms teko žaisti lemiamą setą. Jame fortūna šypsojosi vilniečiams, kurie trečią setą laimėjo rezultatu 15:11 ir tapo šių varžybų nugalėtojais.

Klaipėdos rajono komandos garbę gynė: Robertas Jurjonas, Andrius Tiškus, Martynas Narvilas, Olegas Sorokinas, Laimonas Kondrotas, Laurynas Gečas, Arvydas Tamošauskis, Raidas Kvasys, treneris Eugenijus Kundrotas ir komandos vadovas Remigijus Žukauskas.