Komandinėse U14 šachmatų pirmenybėse BĮ „Sporto centras“ vaikinai iškovojo sidabro medalius

Komandinėse U14 šachmatų pirmenybėse BĮ „Sporto centras“ vaikinai iškovojo sidabro medalius
03 Geg 2021
Gegužės 1 dieną Ginkūnuose, Šiaulių r. viešbutyje „Grafaitė“ vyko komandinės U14 ir G14 Lietuvos šachmatų pirmenybės. Merginų tarpe nepralenkiama buvo Šiaulių SC „Dubysa“ pirmoji komanda, aplenkusi Vilniaus SM „Tauras“ ir Ukmergės SC komandas.
O štai vaikinų grupėje pajėgiausia buvo Vilniaus SM „Tauras“ pirmoji komanda, iškovojusi visas septynias pergales ir užtikrintai nugalėjusi. Pasiekę penkias pergales ir kartą sužaidę lygiomis, antroje vietoje buvo Klaipėdos rajono savivaldybės BĮ „Sporto centras“ vaikinai. Treti Kauno SM „Gaja“ jaunieji šachmatininkai.
Klaipėdos rajono BĮ „Sporto centras“ vaikinų komandoje žaidė Dovydas Spevak (kapitonas) – surinko 4,5 taško iš 7 galimų prie pirmos lentos, Domas Andrijauskas – 5,5 taško prie antros lentos, Paulius Rusteika – 4 taškai prie trečios lentos, Danielius Antužis – 4 taškai prie ketvirtos lentos ir Arvydas Žiūra – 6 taškai prie penktos lentos.
Ši mūsų jaunųjų šachmatininkų komanda įeis į Sporto centro istoriją kaip pirmoji, iškovojusi medalius komandinėse Lietuvos pirmenybėse.
Gegužės 2 d. tenai pat vykusiose U18 komandinės pirmenybėse mūsų rajono jaunieji šachmatininkai (Domantas Antužis, Dovydas Spevak, Dominykas Lavrentjevas, Domas Andrijauskas ir Jorė Balčiūnaitė) buvo aštuntoje vietoje
Share

Skip to content