Pirmąjį ratą „Gargždų SC“ krepšininkai užbaigė dviem pergalėmis

18 Gru 2017

Savaitgalį „Gargždų SC“ krepšininkai sužaidė paskutines šių metų SIL-RKL čempionato rungtynes.

Penktadienį namuose vykusiose varžybose „Gargždų SC“ krepšininkai rezultatu 82:63 nesunkiai nugalėjo Kauno „Atleto-LSU“ komandą.

Rezultatyviausiai šiose rungtynėse žaidė A. Kačinas, surinkęs 17 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius, V. Pečiukas (13 taškų), A. Budvytis (12 taškų), S. Serapinas (10 taškų).

Kitą dieną Gargždų komanda vyko į Plungę, kur susitiko su grėsmingais Plungės „Olimpo“ krepšininkais. Verta paminėti, kad iki šių varžybų plungiškiai namie buvo pralaimėję tik vieną kartą, tad „Gargždų SC“ komandos laukė nelengvos varžybos.

Varžybų pradžia, kaip ir buvo galima tikėtis, vyko nervingai. Gausiai ir triukšmingai palaikoma savų sirgalių, Plungės komanda pirmąjį kėlinį žaidė lyg ant sparnų ir laimėjo jį 26:19. Antrajame ketvirtyje svarstyklės pakrypo į kitą pusę. Sustygavę žaidimą „Gargždų SC“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir kėlinį laimėjo 29:16. Į rūbinę komandos ilsėtis išėjo svečiams turint 6 taškų pranašumą.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Simono Serapino auklėtiniai toliau kontroliavo rungtynių eigą ir palengva didino savo pranašumą. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas – „Gargždų SC“ krepšininkai šventė pergalę 93:71. Tai buvo 14-oji „Gargždų SC“ komandos pergalė šiame sezone. Su 14 pergalių ir 1 pralaimėjimu gargždiškiai yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rezultatyviausiai Gargždų komandoje rungtyniavo M. Šeputis (21 taškas), A. Kačinas (17 taškų, 26 naud.), T. Poška (11 taškų).