Pirmosios sezono lygiosios

19 Rgs 2016

Vakar Klaipėdoje Gargždų pramogos-Ąžuolas futbolininkai pirma kartą sezone rungtynes baigė esant lygiam rezultatui. Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais. 20min. varžovai po perdavimo iš aikštės krašto kamuolį į vartus nukreipė E.Alekna. Rezultatą išlyginti pavyko paskutinę kėlinio minutę, kai po pakelto kampinio T.Tamošausko smūgį vartininkas atrėmė, tačiau pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs R.Malakauskas rungtynėse atstatė lygybę. Antrajeme kėlinyje nors ir iniciatyvą priklausė Gargždiškiams realių progų įvarčiams sukurti nepavyko ir teko tenkintis iškovotu vienu tašku.

FK „Koralas“ 1:1(1:1) „Gargždų pramogos-Ąžuolas“

„Gargždų pramogos – Ąžuolas“ sudėtis: M.Draukšas, T.Vitkauskas, G.Ratkus, E.Bračkus, S.Alsys, T.Tamošauskas, M.Jonelys(46‘ E.Rudavičius), M.Šiaulytis (83‘ D.Gailiušis), R.Malakauskas, S.Jurkus, E.Rudavičius. Atsargoje liko: V.Mickus, T.Vištartas ir S.Vyšniauskas

Įvarčiai: 20min. (1:0) E.Alekna (Koralas), 45min (1:1) R.Malakauskas (GP-Ąžuolas)

Sekančias ir paskutines sezono namų rungtynes Gargždiškiai žais ateinantį penktadieni 09/23d. 19,30val. centriniame miesto stadione su Telšių „Džiugas B“ komanda.

„Gargždų Pramogos – Ąžuolas“ pagrindiniai rėmėjai: Klaipėdos raj. Savivaldybė ir UAB Gargždų Pramogos. Rėmėjai: UAB Litimbera, UAB Gargždų aibė, UAB Gargždų Geležinkelis, UAB Vlantana, UAB Scanlook, UAB Antonas Bygg, UAB Insanta, Sveikos mitybos klubas „Gargždai 24Fit“, UAB Redlita, UAB Ordus, Infinity water park, thomas andrijauskas photography; Informaciniai partneriai: informacinis portalas „Mano Gargždai“ ir Klaipėdos raj. Laikraštis „Banga“.