Klaipėdos rajono sportininkai apgynė nugalėtojų titulą

Klaipėdos rajono sportininkai apgynė nugalėtojų titulą
17 Rgs 2018

Šeštadienį Jonavoje baigėsi XI Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos. Tai didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.

Šių žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

Kaip ir kasmet, į seniūnijų žaidynių finalą suvažiuoja apie 2000 sporto mėgėjų iš daugiau nei 55 savivaldybių. Dalyviai varžosi krepšinio, tinklinio, futbolo, virvės traukimo, šaškių, šachmatų, smiginio, stalo teniso ir seniūnų trikovės varžybose.

Daugiausiai taškų bendroje įskaitoje surinkusi Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija apgynė nugalėtojų vardą ir šiais metais laimėjo žaidynes (255 tšk.). Antrą vietą iškovojo Utenos rajono savivaldybė (246 tšk.), trečią – Kėdainių rajono savivaldybė (139 tšk.).

Džiugu, kad Klaipėdos rajono sportininkai jau keletą pastarųjų metų yra tarp stipriausių Lietuvos savivaldybių. Sporto mėgėjų dėka sportas rajone gyvuoja ir džiugina pergalėmis. Sporto centras dėkoja visiems entuziastams, kurie nepagailėjo laiko ir energijos bei atstovavo rajonui šiose žaidynėse.

Krepšinis 3 prieš 3 (20–40 m.) – 3 vieta (Gargždų seniūnija);

Krepšinis 3 prieš 3 (40+ m.) – 2 vieta (Endriejavo seniūnija);

Krepšinis 3 prieš 3 (moterys) – 2 vieta (Sendvario seniūnija);

Tinklinis 3 prieš 3 (vyrai) – 10 vieta (Sendvario seniūnija);

Tinklinis 3 prieš 3 (moterys) – 2 vieta (Gargždų seniūnija);

Futbolas 5 prieš 5 – 5 vieta (Gargždų seniūnija);

Šaškės – 10 vieta (Dovilų seniūnija);

Šachmatai – 7 vieta (Vėžaičių seniūnija);

Stalo tenisas – 9–17 vietos (Gargždų seniūnija);

Smiginis – 12 vieta (Gargždų seniūnija);

Virvės traukimas 10–11 vietos (Gargždų seniūnija).

Finalinio etapo rezultatai

Share

Skip to content