Personalas

Administracija

Vaidas Liutikas

 

Direktorius – Vaidas Liutikas, tel. 8 620 34352, el. paštas vaidasbanga@gmail.com

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui – Modestas Žukauskas, tel. 8 608 64333, el. paštas modestassc@gmail.com

Direktoriaus pavaduotoja ūkinei veiklai – Lina Raudienė, tel. 8 615 41436, el. paštas pavaduotoja@gargzdusc.lt

Personalo vadovė-sekretorė – Rita Jakutienė, el. paštas info@gargzdusc.lt

Vyr. buhalterė – Asta Lipskytė, el. paštas buhalterija@gargzdusc.lt

Buhalterė – Daiva Butkienė, el. paštas buhalterija@gargzdusc.lt

Fizinio aktyvumo ir sporto specialistai    

Inga Rimkuvienė, tel. 8 648 41 661, el. paštas evaginte@gmail.com

Tadas Vitkauskas, 8 657 45 405, el. paštas vitkauskas.tadas7@gmail.com

Edita Ungurytė, tel. 8 605 00 860, el. paštas editoote@yahoo.co.uk

Romas Žilius, tel. 8 603 71 322, el. paštas Romaszilius4@gmail.com

 Tomas Papievis tel. 8 699 16752, el. paštas papievis82@yahoo.com

Treneriai

Nr.Vardas  PavardėTel nr.El. paštas
1.Tomas Kojelis (Stalo tenisas)864136984tomaskojelis21@gmail.com
2.Auksė Gecevičiūtė  (Stalo tenisas)867813672aukse.geceviciute@gmail.com
3.Linara Gruzdienė (Lengvoji atletika)867530395darlinara@gmail.com
4.Silvestras Staponas (Krepšinis)862055622silvestrasstaponas@gmail.com
5 Rimantas Mikalauskas (Krepšinis) 861060947 rimas@fkbanga.lt
Jolanta Žukauskienė (Tinklinis)861147470Jola. Zukauskiene@gmail.com
Jonas Tilvikas (Dziudo ir Sambo)869933800 jortatil@gmail.com
Edvardas Šauklys (Sunkioji atletika)860016457advardis@gmail.com
 Jolanta Romančikienė (Tenisas)861512890jolanta.tenisas@gmail.com
Zigmas Bitinas (Šachmatai868792330klubas.mintis@gmail.com
Laura Klimovaitė-Benetė (Žirginis sportas)861949696lauraklimovaite@gmail.com
Mantas Ruikis (Krepšinis) 867637217mruik@yahoo.com
Kornelija Zaicevaitė (graikų-romėnų imtynės)863438302kzaicevaite@gmail.com
Akvilė Titorenko (dziudo/sambo)863826952akvileisinn@gmail.com
Edita Ungurytė-Kondrotienė (dviračių sportas)860500860editoote@yahoo.co.uk

Sporto bazių administratorius – Mindaugas Jonelys

 Darbininkai – Rimantas Lukas, Steponas Uselis, Stanislavas Ežerskirs

Budėtojai – Rūta Grikšienė , Liudgarda Jonelienė, Virginija Trušinienė, Vytautas Blinstrubas

Valytojos – Rūta Grikšienė , Virginija Trušinienė, Džiuljeta Andriekienė, Jūratė Genčienė

Skip to content