Seniūnijų vasaros sporto žaidynėse triumfavo gargždiškiai

Seniūnijų vasaros sporto žaidynėse triumfavo gargždiškiai
17 Bir 2019

Gaivų ir lietingą sekmadienio rytą Klaipėdos rajono sporto mėgėjai ir entuziastai rinkosi į Vėžaičius, kur vyko XII-osios rajono seniūnijų vasaros sporto žaidynės.

Kasmet vykstanti sporto šventė subūrė per 300 dalyvių, kurie varžėsi 11-oje sporto rungčių: krepšinio 3 prieš 3, tinklinio 3 prieš 3, futbolo 5 prieš 5, virvės traukimo, šaškių, šachmatų, smiginio ir seniūnų trikovės rungtyse. Į atidarymo ceremoniją sportininkų pasveikinti atvyko Klaipėdos rajono vicemerė Audronė Balnionienė, kuri džiaugėsi sportininkų gausa ir linkėjo jiems sėkmės varžybose.

Pasibaigus įžanginei daliai, dalyviai išsiskirstė po aikšteles. Pusdienį trukusiose varžybose paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Rezultatai:

Krepšinis 3 prieš 3 (20–40 m.) – I vieta – Vėžaičiai, II vieta – Priekulė, III vieta – Dovilai.

Krepšinis 3 prieš 3 (41+ m.) – I vieta – Kretingalė, II vieta – Endriejavas, III vieta – Vėžaičiai.

Krepšinis 3 prieš 3 (moterys) – I vieta – Sendvaris, II vieta – Kretingalė, III vieta – Endriejavas.

Futbolas 5 prieš 5 – I vieta – Gargždai, II vieta – Endriejavas, III vieta – Dauparai-Kvietiniai.

Tinklinis 3 prieš 3 (vyrai) – I vieta – Sendvaris, II vieta – Veiviržėnai, III vieta – Vėžaičiai.

Tinklinis 3 prieš 3 (moterys) – I vieta – Gargždai, II vieta – Sendvaris, III vieta – Vėžaičiai.

Virvės traukimas – I vieta – Gargždai, II vieta – Endriejavas, III vieta – Priekulė.

Šaškės – I vieta – Agluonėnai, II vieta – Dovilai, III vieta – Vėžaičiai.

Šachmatai – I vieta – Gargždai, II vieta – Vėžaičiai, III vieta – Kretingalė.

Smiginis – I vieta – Kretingalė, II vieta Sendvaris ir III vieta – Agluonėnai.

Stalo tenisas – I vieta – Gargždai, II vieta – Dovilai, III vieta – Sendvaris.

Greta šių varžybų vyko ir seniūnų trikovės varžytuvės. Seniūnai(ės) rungtyniavo smiginio, šaudymo į taikinį ir diskgolfo rungtyse. Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai sekėsi Dauparų-Kvietinių seniūnei Juditai Čekuolienei, sėkmingai varžėsi ir antrą vietą iškovojo Judrėnų seniūnas Zigmantas Siminauskas, o trečia vieta atiteko Agluonėnų seniūnaitei Redai Norkevičienei.

Pasibaigus varžyboms buvo skaičiuojami visose rungtyse surinkti taškai ir vedama seniūnijų komandinė įskaita. Joje, kaip ir pernai, nugalėtoja tapo Gargždų seniūnija, antrąją vietą antrus metus iš eilės iškovojo Sendvario seniūnija, o trečia vieta džiaugėsi šių žaidynių šeimininkai Vėžaičių seniūnija.

Pasibaigus varžyboms susirinkusius savo akrobatiniais šokiais ant žirgo linksmino jodinėjimo klubas „Pamario žirgai“.

Po trumpo akrobatų pasirodymo, atėjo eilė apdovanoti pačias geriausias šių žaidynių komandas. Rungčių nugalėtojai taip pat iškovojo teisę atstovauti Klaipėdos rajonui zoninėse varžybose, kurios vyks rugpjūčio pabaigoje Gargžduose.

Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti rajono gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose, didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį. Klaipėdos rajonas jau daugelį metų yra vienas sportiškiausių rajonų Lietuvoje. Sporto entuziastų dėka galime džiaugtis puikiais mūsų sportininkų pasiekimais tiek mėgėjų, tiek profesionalų varžybose.

Sporto centras dėkoja visiems žaidynėse dalyvavusiems sportininkams, komandų vadovams, seniūnams ir visiems prisidėjusiems, kad ši šventė būtų aktyvi ir sėkminga. Taip pat Vėžaičių seniūnui Alvydui Mockui, su kurio pagalba seniūnijų žaidynėms buvo įrengta nauja tinklinio aikštelė Vėžaičiuose. Dėkojame ir Vėžaičių pagrindinės mokyklos direktorei Daliai Baliutavičienei už geranorišką bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant varžybas.

Dalintis