Vyko senjorų tinklinio čempionatas

Vyko senjorų tinklinio čempionatas
10 Bal 2017

Savaitgalį Gargžduose vyko IV-asis Lietuvos senjorų tinklinio čempionatas „Senjorai 60+“. Jame dalyvavo 5 komandos iš Kauno, Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių ir Gargždų.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. A pogrupyje rungtyniavo Kaunas ir Klaipėda, B pogrupyje – Šiauliai, Vilnius ir Gargždai. Pirmas vietas pogrupiuose užėmusios komandos kovojo dėl I vietos, antras vietas – dėl III vietos.

Turnyro šeimininkai Gargždų senjorai pogrupyje pralaimėjo abi varžybas ir į kitą varžybų etapą nepateko. Šiaulių komandai gargždiškiai pralaimėjo rezultatu 0:2, o Vilniaus – 1:2.

A pogrupyje antrą vietą užėmusi Klaipėdos komanda susitiko su B pogrupyje antrą vietą užėmusiais Šiaulių senjorais. Rezultatu 2:0 pergalę pasiekė ir trečią vietą iškovojo klaipėdiečiai.

Dėl I vietos susitiko Vilniaus ir Kauno komandos. Kitaip nei varžybose dėl trečios vietos, šiose vyko atkakli kova. Pirmąjį setą laimėję sostinės senjorai antrąjį pralaimėjo ir komandoms teko žaisti lemiamą – trečiąjį setą. Išsaugoję daugiau jėgų lemiamame sete Kauno senjorai įrodė savo pranašumą ir nugalėję varžovus rezultatu 2:1 tapo IV-ojo čempionato „Senjorai 60+“ nugalėtojais.

Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti Sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais. Dalyvius apdovanojo buvęs Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius bei šių varžybų pradininkas Juozas Palevičius.

Dalintis