Aktuali informacija tėvams, kurių atžalos lanko Klaipėdos rajono BĮ sporto centre vykstančius sporto užsiėmimus

Aktuali informacija tėvams, kurių atžalos lanko Klaipėdos rajono BĮ sporto centre vykstančius sporto užsiėmimus
09 Lie 2020

Treniruotes Sporto centre lankančių vaikų tėvai, norintys susigrąžinti permoką už kovą, balandį ir gegužę, kuomet dėl karantino nevyko treniruotės, turi pateikti laisvos formos prašymą pinigų grąžinimui ir siųsti jį el. paštu gargzdusc9@gmail.com.  

Tėvai, kurie yra skolingi ir pilnai neatsiskaitę už ne karantino metu vykdytas treniruotes, įmokas veda į sąskaitą nr. LT35 4010 0510 0364 2019, nurodant gavėją Klaipėdos rajono savivaldybės BĮ sporto centrą ir mokėjimo paskirtyje įrašant vaiko vardą ir pavardę.

Pastaba: Nuo liepos 1 dienos Sporto centre nebedirba krepšinio treneriai – Audrius Mineikis ir Kęstutis Mačijauskas.

2010 ir 2011 metais gimusių vaikų grupes Gargžduose, kurias iki šiol treniravo A. Mineikis ir K. Mačijauskas, treniruos nauji  treneriai, kurie paaiškės artimiausiu metu.

Vėžaičių grupę, kurią treniravo K. Mačijauskas,  treniruos Silvestras Staponas. Trenerio tel. nr. 862055622.

2010 ir 2011 metais gimę vaikai, norintys lankyti krepšinio treniruotes ir susipažinti su naujais treneriais, atvyksta į Sporto centro ( J. Janonio g. 9) salę, o Vėžaičių krepšinio grupę lankantys vaikai – į  Vėžaičių mokyklos sporto salę (Gargždų g. 28) rugpjūčio 17 dieną (laiką patikslinsime vėliau). Sekite informaciją mūsų tinklalapyje www.gargzdusc.lt

Share

Skip to content