BC „Gargždai“ ekipą treniruos jaunasis Erikas Kubilius

BC „Gargždai“ ekipą treniruos jaunasis Erikas Kubilius
22 Lie 2020

Nestandartinėmis aplinkybėmis praėjusį VIKINGLOTTO-NKL čempionatą užbaigusi BC „Gargždai“ ekipa pratęsė sutartį su vyriausiuoju komandos treneriu Eriku Kubiliumi.

Dar pernai sezono pradžioje kaip žaidėjas ekipoje debiutavęs Erikas dėl sveikatos problemų buvo priverstas didžiąją dalį rungtynių praleisti ant suolelio kartu su buvusiu vyriausiuoju treneriu Albertu Vilimu. Antroje sezono pusėje komanda abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su treneriu bei šią kėdę patikėjo ne kam kitam, bet jaunajam Erikui.

„Gaila, kad nepavyko užbaigti praėjusio sezono. Komanda buvo sukomplektuota tikrai labai gerai ir tuo metu visi žaidėjai beveik buvo atsigavę po traumų̨, mūsų žaidimas tik gerėjo. Mano manymu, tikrai būtumėme davę geros kovos lentelės viršuje buvusioms komandoms. Tiesą pasakius, diskusijos dėl ateinančio sezono ilgai netruko, mane tenkino komandos vadovų sąlygos ir tikslai“, – paklaustas apie nutrauktą praėjusį sezoną ir vasaros darbus kalbėjo komandos treneris E. Kubilius.

Ekipos vadovai ir treneris jau pradėjo komandos komplektacijos darbus. Trenerio teigimu, visos Nacionalinės krepšinio lygos komandos susidurs su problemomis ieškant žaidėjų, artėjantis sezonas bus trumpesnis nei įprastai, tad žaidėjai dairysis klubų užsienyje.

Pasiteiravus trenerio ar nebijo iššūkio ir kokius tikslus jis kelia ekipai bei pats sau, strategas pakomentavo: „Galima sakyti, jog apšilimą̨ padariau pernai, todėl stoti už komandos vairo nebėra tokio didelio jaudulio. Apie tikslus sunku šnekėti nematant pilnos sudėties, bet, žinoma, kaip ir kiekvieno trenerio ar žaidėjo tikslai yra aukščiausi. Mano asmeninis siekis – pasisemti kuo daugiau patirties, tobulėti kaip treneriui bei kaip asmenybei. Galiu pažadėti, kad stengsimės kovoti ir padovanoti mūsų sirgaliams kuo daugiau gerų kovų ir pergalių.“

BC „Gargždai“ šį sezoną varžysis Nacionalinėje krepšinio lygoje, kurioje kovas pradės spalio 15-ąją dieną. Visas klubo naujienas galite sekti komandos Facebook paskyroje BC Gargždai.

Share

Skip to content