Čempiono prizas – globojamiems vaikams

Čempiono prizas – globojamiems vaikams
17 Bir 2016

Praėjusį sekmadienį į Gargždus išbandyti savo jėgų atvyko 200 dviračių mėgėjų ir sportininkų iš visos Lietuvos. Pirmą kartą miesto istorijoje  mėgėjus ir profesionalus subūrusiose varžybose „Gargždų miesto plento taurė“ dalyvavo visų amžiaus grupių dalyviai, mėgėjai ir sportininkai.

Tarp dalyvių buvo ir Lietuvos čempionas, Londono olimpinių žaidynių dalyvis Gediminas Bagdonas. Jis Gargžduose laimėjo „Elite“ sportininkų lenktynes ir  100 km plento ruožą įveikė per  2 val. 27 min. 27 s.

Garsus dviratininkas nusprendė dovanoti savo laimėtą piniginį prizą vaikams, kuriems jis reikalingas labiau nei jam pačiam.

Antradienį Klaipėdos rajono savivaldybės  meras Vaclovas Dačkauskas ir administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, lydimi BĮ „Sporto centras“ direktoriaus Vaido Liutiko, aplankė Lapių pagrindinės mokyklos direktorę Viliją Lukauskienę ir jai įteikė dviratininko paliktą dovaną – piniginį prizą. Šis prizas bus perduotas Lapių globos grupės vaikams.

Viliamasi, kad dviračių sportui skirtas renginys „Gargždų miesto plento taurė“ taps tradiciniu, o ateityje Gargžduose pavyks surengti ir Lietuvos čempionatą.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Share

Skip to content