Deira Gruzdytė – Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionė

07 Vas 2022

Vasario 4–5 dienomis Kauno lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionatas, kuriame Klaipėdos rajono garbę gynė gargždiškė Deira Gruzdytė.

Sporto centro auklėtinė, treniruojama mamos Linaros Gruzdienės, šiose varžybose ne tik pelnė aukščiausias vietas, bet ir gerino asmeninius rezultatus.

Šuolio į tolį rungtyje iš 25 dalyvių sportininkė iškovojo pirmąją vietą ir pakartojo prieš savaitę Lietuvos suaugusių lengvosios atletikos čempionate pasiektą asmeninį rezultatą – 5 m 40 cm. Po varžybų Deirą pasveikino varžybas stebėjęs dukart olimpinis ir pasaulio čempionas Virgilijus Alekna.

Kitą dieną Klaipėdos rajono lengvaatletė rungtyniavo 60 m barjerinio bėgimo rungtyje ir užėmė ketvirtą vietą bei pasiekė sezono asmeninį rezultatą – 9.15 sek.