Dviračių žygiai ir bėgimai džiugins visus metus

Dviračių žygiai ir bėgimai džiugins visus metus
03 Bal 2016

Sekmadienį Gargždų ir aplinkinių gyvenviečių gatves užliejo dviratininkai – pusšimtis sveikos gyvensenos entuziastų dalyvavo dviračių žygyje. Jis, beje, buvo ne paskutinis.

Pagrindinis renginio organizatorius – Klaipėdos rajono savivaldybės BĮ sporto centras, partneriai – Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir sporto klubas „Ritmas“.

Visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė portalui mano-gargzdai.lt tvirtino, kad sekmadienį vykęs dviračių žygis buvo tik startas. Šie žygiai – iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos finansuojamo projekto „Sveikatą geriname sportuodami“ dalis.

„Važiavimai dviračiu vyks visus metus kiekvieną sekmadienį. Iš viso numatyti 38 dviračių žygiai. Planuojama sugalvoti daugiau nei 20 skirtingų maršrutų, kuriais būtų važiuojama“, – teigė N.Tarvydienė.

Pirmasis dviračių žygis sulaukė didžiulio gyventojų susidomėjimo. Pasak Visuomenės sveikatos biuro vadovės, susirinko apie 50 dalyvių. Tarp jų – ir Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas.

Taip pat projekto vykdymo metu organizuojami ir bėgimai už sveiką ir blaivią Lietuvą. Kaip teigė N.Tarvydienė, nors Lietuvoje jie vyksta kiekvieno mėnesio pirmą penktadienį, Klaipėdos rajone bus rengiami dažniau – taip pat planuojami 38 bėgimai.

Balandžio 1-ąją vykęs bėgimas sudomino 12 sporto mėgėjų. Beje, tik vienas jų dalyvaudavo praėjusių metų bėgimuose, kiti – nauji dalyviai.

Artimiausias bėgimas už blaivią ir sveiką Lietuvą organizuojamas balandžio 8-ąją, penktadienį, 18 val.

N.Tarvydienė pakvietė prie renginių prisidėti ir įvairias įmones bei kolektyvus, paragino visus drauge judėti ir aktyviai leisti laiką.

 

Rita Rapalienė/mano-gargzdai.lt

Share

Skip to content