Dviračių žygis aplink Platelių ežerą

Dviračių žygis aplink Platelių ežerą
13 Rgs 2017

Rugsėjo 16 d. prasideda didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje – Europos judrumo savaitė. Prie jos jau yra prisijungę daugiau kaip 20 Lietuvos savivaldybių.

Europos judrumo savaitės iniciatyva siekiama skatinti Europos miestus bei savivaldybes diegti ir populiarinti aplinkai draugiškas transporto priemones – dviračius.

Kaip ir kitos Lietuvos savivaldybių įstaigos, Klaipėdos rajono sporto centras taip pat prisijungia prie šios akcijos ir kviečia visus rajono gyventojus aktyviai dalyvauti renginyje – dviračių žygyje aplink Platelių ežerą.

Važiuodami šiuo 24 km ilgio žiediniu dviračiu taku aplankysime ir pamatysime Platelius ir čia esančius lankomiausius objektus bei vietas, Šaltojo karo ekspoziciją, pravažiuosime pro Beržoro kaimą, Babrungo upės ištakas, Plokštinės gamtinį rezervatą, Paplatelės ir Paežerės Rūdaičių rekreacines zonas. Pusiaukelėje sustosime poilsiavietėje, paskanausime savo pasigamintais pietumis, atgausime jėgas ir toliau tęsime kelionę.

Dviračių žygio dalyviai renkasi rugsėjo 23 d. (šeštadienį), 8.30 val., prie Sporto centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje (J. Janonio g. 9, Gargždai).

9.00 val. išvyksta autobusas į Platelius.

11.00 val. – žygio atidarymas ir startas prie Platelių Žalgirio jachtklubo (Ežero g. 40).

Dalyvius ir jų dviračius nemokamai veš mikroautobusai. Pageidautina, kad kiekvienas turėtų kuo uždengti savo dviratį, jog kelionės metu vienas į kitą atsirėmę dviračiai nesusibraižytų. Asmenys, vyksiantys į žygį savo transportu, laukiami 11.00 val. prie Platelių Žalgirio jachtklubo (Ežero g. 40).

Privaloma turėti dviratininkų šalmus ir šviesą atspindinčias liemenes! Asmenims iki 18 metų reikalingas raštiškas tėvų sutikimas.

Dalyviai, norintys dalyvauti žygyje, privalo iki rugsėjo 22 dienos registruotis el. paštu arba telefonu 8 (46) 45 52 90.

Share

Skip to content