Gargždų „Ledžingai“ įteikti sidabro medaliai

Gargždų „Ledžingai“ įteikti sidabro medaliai
04 Geg 2017

Tik finale pralaimėjusi dvejas rungtynes Klaipėdos „Baltijos“ komandai Gargždų „Ledžinga“ pirmą kartą istorijoje Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionate iš 9 komandų laimėjo antrą vietą ir pasidabino sidabro medaliais.

Reguliariajame sezone Klaipėdos „Baltijos“ komandai pralaimėta rezultatu 3:5, o finalinėse rungtynėse rezultatais 3:6 ir 2:5. Daugiausia rūpesčių Gargždų komandai kėlė Vitas Strazdas, kuris pirmose finalinėse rungtynėse įmušė net 4 įvarčius, o antrose – 3.

Apdovanojimai buvo įteikti šeštadienį Virkštininkų bare, Kretingos rajone. Trečią vietą iškovojo Plungės LRK komanda, prieš kurią pusfinalyje gargždiškiai laimėjo 10:0. Ketvirti liko Kretingos „Grifai“.

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, kuris sveikinimo kalboje paminėjo ir ledo arenos statybą. Apdovanoti geriausi žaidėjai Artūras Sapožnikovas ir Deividas Matula. Naudingiausiu žaidėju išrinktas komandos kapitonas gynėjas Paulius Bigenis. Perspektyviausiu –16-metis Arnas Timošenko.

Taip pat apdovanojimuose dalyvavo Klaipėdos rajono Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas, kuris atviravo, kad „Ledžingos“ pasiekti rezultatai duoda dar didesnį stimulą sporto komplekso ir ledo arenos  statybai.

„Mes dėkojame, kad jo dėka tapome tikra rajono komanda“, – sakė komandos kapitonas Jonas Blagnys

Share

Skip to content