Gargždų lengvaatletei – Lietuvos čempiono titulas

Gargždų lengvaatletei – Lietuvos čempiono titulas
17 Sau 2022

Penktadienį Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų lengvosios atletikos daugiakovių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Gargždų Sporto centro auklėtinė Deira Gruzdytė, treniruojama trenerės Linaros Gruzdienės.

Į varžybas susirinko pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai. Atkakli kova vyko ne tik dėl čempionų titulo, bet ir dėl galimybės kovo mėnesį dalyvauti Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) mače.

Klaipėdos rajono sportininkei šios varžybos klostėsi puikiai. Penkiakovės rungtyje surinkusi 3364 taškus, ji pasiekė savo asmeninį rezultatą ir tapo Lietuvos jaunių čempione.

D. Gruzdytės penkiakovės rezultatai: 60 m barjerinis bėgimas – 9.33 s, šuolis į aukštį – 1 m 65 cm, 3 kg rutulio stūmimas – 10 m 89 cm, šuolis į tolį – 5 m 12 cm, 800 m – 2 min 42,24 s.

Verta paminėti, kad tai ne pirma Sporto centro auklėtinės pergalė šias metais. Sausio 7–8 dienomis vykusiose Lietuvos rajonų čempionato varžybose iškovotos dar dvi pergalės: šuolio į aukštį rungtyje – pirma vieta (rezultatu 1 m 60 cm) ir šuolio į tolį rungtyje – pirma vieta (5 m 25 cm).

 

Share

Skip to content