Gargždų miesto rankų lenkimo sportininkai varžėsi „Pasaulio Žemaičių dienos 2016“ turnyre

Gargždų miesto rankų lenkimo sportininkai varžėsi „Pasaulio Žemaičių dienos 2016“ turnyre
12 Rgp 2016

Rugpjūčio 6 dieną Renavo dvare (Mažeikių raj.) vyko atviras rankų lenkimo sporto turnyras „Pasaulio žemaičių dienos 2016“.

Turnyre iš viso varžėsi 54 sportininkai iš Mažeikių, Skuodo, Radviliškio, Kuršėnų, Joniškio, Vilniaus, Gargždų, Kūlupėnų bei Šilutės. Varžomasi buvo tik dešine ranka.

Gargždų rankų lenkimo komandai atstovavo septyni sportininkai: Edita Bendikaitė, Vita Rimkutė, Sandra Buožytė, Neda Račkutė, Kęstutis Želvys, Donatas Bendikas ir trenerė Inga Rimkuvienė.

Geriausius rezultatus pavyko pasiekti Editai Bendikaitei, iškovojusiai antrąją vietą, ir jos komandos draugei Vitai Rimkutei, pelniusiai trečiąją vietą svorio kategorijoje + 70kg.

Gargždų miesto rankų lenkimo komandos trenerė Inga Rimkuvienė iškovojo pirmąją vietą. Absoliučioje meginų svorio kategorijoje Gargždų merginoms į trejetuką patekti nepavyko, tačiau Edita Bendikaitė, įveikusi savo trenerę Ingą, užėmė ketvirtąją vietą.

„Pralaimėti savo auklėtinei nėra labai malonu, bet iš kitos pusės – didžiuojiesi ir džiaugiesi, kad stiprėja ir tobulėja vaikai. Edita ryžtingai, atsakingai treniravosi ir galbūt tyliai siekė tikslo „nulenkti“ trenerę. Dabar trenerei atsirado motyvacija sportuoti ir stengtis, kad tai greitai nepasikartotų“, – įspūdžiais dalinosi I.Rimkuvienė.

Rankų lenkimo sportininkai dėkoja Sporto centrui už suteiktą transportą išvykti į varžybas.

Share

Skip to content