„Gargždų SC“ krepšininkų savaitgalis – permainingas

11 Vas 2019

Svarbią pergalę kovoje dėl aukštesnių vietų Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Jonavos „Sintek-Jonava“ (11-21) ekipa namuose 98:82 (26:23, 31:25, 20:20, 21:14) įveikusi „Gargždų SC“ (14-17) klubą.

Tai buvo trečioji jonaviečių pergalė prieš gargždiškius trejose žaistose sezono rungtynėse. Po šios pergalės jonaviečiai pergalių skaičiumi susilygino su 12-oje vietoje esančiu Mažeikių „Erelių“ klubu.

Po permainingos ir atkaklios pirmosios mačo dalies „Sintek-Jonava“ sugebėjo susikrauti 9 taškų persvarą (57:48). Tokį pranašumą Rimanto Grigo auklėtiniai turėjo ir po trijų ketvirčių (77:68).

Ketvirtojo kėlinio metu jonaviečiai sėkmingai žaidė varžovų baudos aikštelėje – čia pasižymėjo Augustino Jankaičio ir Martyno Linkevičiaus tandemas. Kėlinio pabaigoje pirmuosius taškus mače pelnęs Rimantas Daunys sukrovė jonaviečiams rekordinę persvarą (98:80).

Gargždų ekipai nepadėjo Simonas Serapinas ir Arvydas Eitutavičius.

Jonavos „Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 25 taškai (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jalen Bradley 21, Augustinas Jankaitis 18, Grantas Vasiliauskas 14, Martynas Pacevičius 11.

„Gargždų SC“: Laurynas Mikalauskas 23 taškai, Vaidotas Pečiukas 20.

„Gargždų SC“ (15-17) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse iškovojo užtikrintą pergalę, kai šeštadienį namuose 88:72 (21:18, 23:22, 30:17, 14:15) palaužė Kauno KTU (5-28) komandą.

Pirmojoje susitikimo dalyje komandos, nepaisant to, jog abu kėlinius laimėjo gargždiškiai, žaidė atkakliai – į rūbines ilgosios pertraukos metu ekipos patraukė „Gargždų SC“ pirmaujant 4 taškais (44:40).

Į antrąją dalį šeimininkai sugrįžo su trenksmu. Trečiajame kėlinyje Gargždų krepšininkai spurtavo 16:4 (60:44) ir taip padėjo tvirtą pamatą pergalei – po 30-ties žaidimo minučių „Gargždų SC“ pirmavo 74:57.

Lemiamame ketvirtyje ekipos žaidė apylygį krepšinį, tačiau per trečiąjį kėlinį susikrauto pranašumo gargždiškiams užteko ir jie iškovojo pergalę rezultatu 88:72.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Vaidotas Pečiukas. Krepšininkas per 17 minučių pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 2/8 trit., 8/8 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 21 naudingumo balą.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Matas Ragauskas, pelnęs 20 taškų (2/5 dvit., 4/11 trit., 4/5 baud. met.), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus bei sugriebęs 1 kamuolį.

Šis pralaimėjimas KTU ekipai jau septintasis iš eilės.

„Gargždų SC“: Vaidotas Pečiukas 22, Tadas Poška 18 (10 atk. kam.), Arvydas Kačinas 11 (6 atk. kam.), Laimonas Remeikis 10, Aidas Viršilas 6 (10 rez. perd.).