Gargždų SC tinklininkės iškovojo II vietą Anykščiuose

Gargždų SC tinklininkės iškovojo II vietą Anykščiuose
03 Bal 2016

Balandžio 2 – 3 dienomis Gargždų SC tinklininkės Anykščiuose dalyvavo   tinklinio turnyre, „ LKSKA NEMUNAS“   taurei laimėti . Turnyre dalyvavo 8 vyrų ir 8 moterų komandos.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas. A pogrupyje žaidė Ukmergės „Startas“, Kauno“ Cukrainis“ , Marijampolės „Adelytė“ ir Kaišiadorių „La vitavoley’’, B-pogrupyje – Lazdijų“ Žara“ , Jonavos „Aušrinė“, Šiaulių „Artilux“ ir Gargždų SC komandos. Nugalėjusios visas priešininkes mūsiškės užėmė pirmą vietą savo pogrupyje ir pusfinalyjee susitiko su kito pogrupio antrąją vietą užėmusia komanda Kauno „Cukrainiu“. Pusfinalio varžybose Gargždų SC tinklininės lengvai įveikė varžoves ir iškopė į finalą , kuriame susitiko su pajėgia Kaišiadorių „La vitavoley“ komanda.

Deja, finale rezultatu 1 : 2 mūsų merginoms teko pripažinti Kaišiadorių tinklininkių pranašumą. Gargždų SC moterų komanda džiaugiasi iškovota antra vieta ir dėkoja sporto centro Direktoriui Vaidui Liutikui už sudarytas salygas išvykti į Anykščių kultūros ir sporto centro bei LKSKA Nemuno vadovybės organizuojamą kasmetinį turnyrą.

Share

Skip to content