„Gargždų Veteranas-SC“ šventė įtikinamą pergalę

08 Rgs 2016

Antradienį Gargždų „Minijos“ progimnazijos stadione vyko Žemaitijos regionų senjorų futbolo pirmenybės, kuriose susitiko „Gargždų Veteranas-SC“ ir Plungės „Babrungo“ komandos.

Rungtynių pradžia nieko blogo svečiams nežadėjo ir vyko apylygė kova, tačiau tai truko tik keliolika minučių. Vėliau gargždiškiai įjungė aukštesnę pavarą ir pelnė du gražius įvarčius. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2:0 Gargždų komandos naudai.

Antrajame kėlinyje aikštėje vaizdas nepasikeitė. Gargždų veteranai toliau bombardavo priešininkų vartus ir  iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 5:0.

Įvarčius pelnė Giedrius Ratkus (2), Genadij Samsonik (2) ir Kęstutis Nazarovas (1).

Kitas varžybas „Gargždų Veteranas-SC“  žais  su Klaipėdos „Atlanto“ veteranais rugsėjo 17 dieną 19.00 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje.