„Gargždų miesto plento taurė 2023“ (registracija, nuostatai, trasos)

„Gargždų miesto plento taurė 2023“ (registracija, nuostatai, trasos)
18 Bal 2023

Birželio 3–4 dienomis Gargždų apylinkės vėl virs dviračių lenktynių trasa. Gargždų miesto 770-ojo gimtadienio metu miestą  drebins jau tradicija tapusios dviračių lenktynės „Gargždų miesto plento taurė 2023“. Skirtingose grupėse ir distancijose varžysis profesionalai, mėgėjai ir vaikai.

Birželio 3 dieną vyks pavienio starto lenktynės. Kelio atkarpoje Pėžaičiai–Veiviržėnai dviratininkai išbandys jėgas įveikdami 15 km ir 30 km distancijas. Dalyviai gali registruotis individualioms, porinėms ir komandinėms lenktynėms. Startas – Pėžaičių miestelyje. Atvykimo schema ČIA

Birželio 4 dieną dviratininkai lenktyniaus labiausiai paplitusiose ir daugiausiai ištvermės reikalaujančiose – grupinėse lenktynėse. Šiose varžybose dviračių entuziastai lenktyniaus 35 km C ir 75 km A ir B distancijose. Pastaba: 75 km A ir B distancija yra vienos tos pačios lenktynės, o skirtumas tik toks, kad  Elite sportininkai startuos 10 minučių vėliau.

Pasivaržyti  galimybę turės ir patys mažiausi – vyks įvairaus amžiaus vaikų dviratukų lenktynės. Vaikų registracija vyks varžybų vietoje prieš startą.

Informuojame, kad vaikų lenktynėms tėvams bus būtina užpildyti šią sutikimo formą Tėvų sutikimo forma

Pastaba: Dalyviai, kurie registruojasi porinėm ar komandinėm birželio 3 d. lenktynėms, starto mokestį moka į nurodytą sąskaitą (LT634010040200238385), bet ne vėliau kaip iki atvykimo į renginį. ,,Mokėjimo paskirtis“ skiltyje: PRIVALOMA nurodyti komandos pavadinimą. Individualiai lenktyniaujantys dviratininkai registruojasi tinklalapyje https://dbsportas.lt/lt/varz

Nuostatai

Registacija https://dbsportas.lt/lt/varz

Trasa (birželio 3 d.)

Trasa (birželio 4 d.)

Grupinių lenktynių startas/finišas ir vaikų varžybų vieta

 

 

 

 

 

Share

Skip to content