II Klaipėdos rajono 3×3 čempionato turas paženklintas dalyvių gausa

II Klaipėdos rajono 3×3 čempionato turas paženklintas dalyvių gausa
06 Rgp 2021

Liepos 31-ąją „Gargždų pramogos“ sporto aikštyne įvyko antrasis Klaipėdos rajono 3×3 čempionato turas, kuriame dalyvavo 37 komandos.

Antrajame ture vyko 5 skirtingų amžiaus, pajėgumo grupių varžybos į kurias užsiregistravo net 37 komandos iš įvairių miestų. Šeštadienį Gargžduose lankėsi Vilniaus, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Šilutės, Palangos ir kt. miestus atstovaujančios ekipos.

„Antrasis turas ir 37 dalyvavusios komandos tai yra didžiulis pasiekimas tiek organizatoriams tiek visoms dalyvaujančioms komandoms. Labai džiaugiamės, kad mūsų krašte pradeda populiarėti tikrasis 3×3 krepšinis pagal FIBA taisykles. Tikėkimės, kad likę turai pritrauks ne tik jau dalyvavusias komandas, bet ir naujas – kurioms įdomu išbandyti šį sportą ir pasivaržyti su kitais. Mūsų tikslas yra vienyti 3×3 krepšinio bendruomenę.“ – po antrojo turo komentavo 3×3 Klaipėdos lyga įkurėjas ir šio turnyro vienas organizatorių Vygantas Nagys.

Turnyrą sudaro 4 etapai, 3 atrankos (liepos 10,31 ir rugpjūčio 7 dienomis) ir finalinis etapas rugpjūčio 21 d. Visi turai vyks „Gargždų Pramogos“ teritorijoje (Gamyklos g. 25, Gargždai) – po atviru dangumi, esant netinkamoms oro sąlygoms varžybų vykdymas bus perkeltas į VPK sporto salę (Gamyklos g. 10, Gargždai).

Dalyvauti visuose etapuose nėra būtina, laimėjus vieną iš 3 atrankos etapų – komanda patenka į finalą. Kitos komandos pateks pagal etapuose surinktus taškus.

Grupių nugalėtojai

Share

Skip to content