Klaipėdos apskrities savivaldybių komandos sugūžėjo į Gargždus

Klaipėdos apskrities savivaldybių komandos sugūžėjo į Gargždus
06 Rgs 2016

Šeštadienį  Gargžduose antrus metus iš eilės  vyko Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių  II etapo varžybos. Jose dalyvavo Šilutės, Kretingos, Palangos, Skuodo, Rietavo , Klaipėdos rajono ir Klaipėdos miesto savivaldybių komandos.

Dalyviai varžėsi  vyrų krepšinio 3×3 ( 20-40 m ir 41 ir vyresni), moterų krepšinio 3 x 3, vyrų ir moterų tinklinio 3 x 3 , futbolo  5 x 5, šaškių , šachmatų, smiginio, virvės traukimo bei  seniūnų ir seniūnių trikovės varžybose.

Sporto mėgėjų  pasveikinti atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas. Jis atidžiai stebėjo visas varžybas ir aktyviai palaikė Klaipėdos rajoną atstovaujančias komandas.

Po varžybų atidarymo sportininkai išsiskirstė į aikšteles. Nors varžybos prasidėjo apniukusiu, bet sausu oru , tačiau įsibėgėjus varžyboms užsilinko  lietaus debesys ir šventės  dalyviams teko varžytis  pliaupiant lietui. Lietus atvėsino orą, bet tik ne sportininkų emocijas. Aikštelėse vyko atkaklios ir įnirtingos kovos, po kurių paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Primename, kad I-III vietas užėmusios komandos , išskyrus futbolo (I ir II vietas užėmusios komandos),  iškovojo teisę žaisti IX Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių finalinėse varžybose, kurios šiemet vyks rugsėjo 17 dieną  Kėdainiuose.

Seniūnų ir seniūnių trikovės varžybose Klaipėdos rajonui atstovavo Sendvario seniūnė Loreta Kuprienė ir Endriejavo seniūnės pavaduotojas Petras Puidokas, kurie atitinkamai užėmė I ir II vietas.

Apdovanojimus  sportininkams įteikė seimo narys Petras Gražulis.

IX Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių II etapo rezultatų lentelę rasite ČIA

Share

Skip to content