Klaipėdos rajonas – tarp sportiškiausių Lietuvoje

Klaipėdos rajonas – tarp sportiškiausių Lietuvoje
19 Rgs 2016

Šeštadienį Kėdainiuose vyko IX Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynės, kuriose dalyvavo rekordiškai daug dalyvių.

Lietuvos seniūnijų žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.
Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.
Klaipėdos rajonui šiose žaidynėse atstovavo rajono seniūnijų komandos, kurios sėkmingai įveikė I ir II atrankinių varžybų etapus.
Mūsų sportininkai varžėsi: krepšinio 3×3 vyrų, moterų ir senjorų grupėse, 3×3 tinklinio vyrų ir moterų varžybose, taip pat stalo teniso, šachmatų, virvės traukimo, smiginio, seniūnų ir seniūnių trikovės varžybose.
Sėkmingiausiai šiose žaidynėse sekėsi šachmatininkams, kurie iškovojo sidabro medalį. Vicečempionais tapo: Daiva Dieninė, Martynas Taučius ir Arūnas Gincas.
Neprastai sekėsi ir seniūnių trikovės varžybose, kuriose Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė, susumavus visų trijų rungčių rezultatus (smiginio, baudų metimo į krepšį ir golfo ), užėmė III vietą.
Rajonų savivaldybių grupėje bendroje įskaitoje, kurioje buvo sumuojami visų rungčių rezultatai, Klaipėdos rajono komanda tarp 37 Lietuvos rajonų savivaldybių užėmė III vietą.
Norime padėkoti visiems rajono sportininkams, kurie gynė komandos garbę šiose žaidynėse. Džiugu , kad jau daugelį metų iš eilės Klaipėdos rajonas yra vienas sportiškiausių Lietuvoje ir tikėkimės, kad ši tendencija išsilaikys ir ateityje.

Visi varžybų rezultatai pateikti lentelėje

Share

Skip to content