Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybių nugalėtoja – „Morgan“

Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybių nugalėtoja – „Morgan“
05 Bal 2016

Antradienio vakarą finišavo Klaipėdos rajono veteranų tinklinio pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 4 komandos – Hidrostatyba, Geležinkelis, Gitana ir Morgan, kurios žaidė dviejų ratų sistema.

Pasibaigus grupės varžyboms paaiškėjo pusfinalių varžybų poros. Pirmajame pusfinalyje susitiko pirmą vietą grupėje užėmusi „Hidrostatyba“ ir ketvirti likę „Geležinkelio„ tinklininkai. Rezultatu 3 : 0 pergalę iškovojo ir finalą pateko „Hidrostatybos“ komanda.

Antrajame pusfinalyje susitiko „Morgan“ ir „Gitanos “ komandos. Pergalę rezultatu 3 : 1 iškovojo „Morgan“ tinklininkai.

Varžybose dėl trečios vietos į kovą stojo „Geležinkelis“ ir „Gitana“. Pirmąjį setą laimėję „Geležinkelio“ tinklininkai likusiuose setuose nebesugebėjo pademonstruoti gero žaidimo ir pralaimėjo „Gitanos komandai rezultatu 1 : 3.

Finale dėl stipriausios komandos vardo susigrūmė daugkartinė čempionė „Hidrostatyba“ ir „Morgan“ komandos. Varžybų favoritei laikytai „Hidrostatybos“ komandai tą dieną nesisekė- žaidė banguotai, dažnai klydo ir pralaimėjo varžybas rezultatu 1 : 3. Čempione tapusi „Morgan“ komanda džiaugėsi iškovota pirma vieta ir pažadėjo kitais metais pabandyti apginti čempionų titulą.

Share

Skip to content