Lietuvos valstybės atkūrimo dienos tinklinio turnyre – gargždiškių pergalės

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos tinklinio turnyre – gargždiškių pergalės
17 Vas 2020

Šeštadienį Gargžduose vyko tradicinis tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jame varžėsi 5 moterų ir 5 vyrų komandos iš Šiaulių, Tauragės, Klaipėdos, Rietavo, Jonavos, Panevėžio ir Gargždų.

Tiek vyrų, tiek moterų varžybos vyko vieno rato sistema. Kiekviename pogrupyje iš viso buvo sužaista po 10 varžybų. Komandos iškovotų pergalių skaičius lėmė užimtą vietą galutinėje įskaitoje.

Moterų varžybos vyko Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto salėje. Atkakliausia kova dėl prizinių vietų vyko tarp Gargždų, Panevėžio ir Šiaulių. Visose šių komandų varžybose prireikė visų trijų setų. Laimei, šį kartą namų sienos padėjo turnyro šeimininkams. Trečiąją vietą iškovojo Šiaulių komanda, antra vieta atiteko viešnioms iš Panevėžio, o turnyro čempionėmis tapo visas varžybas laimėjusios Gargždų SC tinklininkės.

Įdomi situacija klostėsi vyrų varžybose, kurios vyko Policijos sporto salėje. Įpusėjus grupės varžyboms, situacija turnyrinėje lentelėje keitėsi kone su kiekvienu maču. O paskutinėse dienos varžybose tarp Gargždų SC ir Šiaulių „Yvas“, kuriose sprendėsi turnyro nugalėtojas, prireikė visų trijų setų. Paskutiniame sete charakterį parodę gargždiškiai nugalėjo svečius iš Šiaulių ir tapo turnyro nugalėtojais. Trečią vietą iškovojo sunkiai varžybas pradėję, bet vėliau įsibėgėję Rietavo tinklininkai.

Tinklinio varžybų pasižiūrėti ir palaikyti gargždiškių atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Vaclovas Macijauskas. Pasibaigus turnyrui jis sveikino tinklininkus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena, pasidžiaugė atkakliomis varžybomis, gargždiškių pergalėmis ir linkėjo sportininkams sėkmės tolimesnėse varžybose.

Share

Skip to content