Olimpinių vilčių pirmenybėse kovojo ir rajono stalo tenisininkė

Olimpinių vilčių pirmenybėse kovojo ir rajono stalo tenisininkė
01 Spa 2020

Rugsėjo 26–27 dienomis Vilniuje, SM „Tauras“ sporto mokykloje vyko Lietuvos jaunučių (2006 m. ir jaunesni) stalo teniso Olimpinių vilčių pirmenybės, kuriose dalyvavo 24 stipriausi šalies berniukai ir 24 stipriausios mergaitės.

Šiose varžybose teisę dalyvauti turėjo Klaipėdos rajono sporto centro auklėtinė Brilita Jurevičiūtė, kuri atrankinių varžybų etape Alytuje pateko tarp stipriausių 8 mergaičių ir taip užsitikrino vietą pagrindinėse Olimpinių vilčių pirmenybėse.

Čempionatas Brilitai nebuvo lengvas, 19 vietą pagal reitingo skirstymą užimanti Brilita, turėjo kovoti prieš daug stipresnes mergaites. Pogrupio etape patirti 3 pralaimėjimai ir 2 pergalės, leido toliau tęsti kovas 2-ajame finale dėl 9–16 vietų.

Nors antrasis etapas pradėtas taipogi pralaimėjimais, tačiau pabaigti varžybas pavyko dvejomis pergalėmis, kurios užtikrino 14 vietą Lietuvos čempionate.

Prieš 2 metus pradėjusiai lankyti stalo teniso užsiėmimus Brilitai, tai buvo pirmosios Olimpinių vilčių pirmenybės, o užimta 14 vieta yra puikus pasiekimas. Dauguma vaikų stalo tenisą pradeda žaisti jau 6–7 metų, todėl džiaugiamės, jog per pora metų pavyko prisivyti kitus bendraamžius. Toliau uoliai treniruosimės ir sieksime ne tik prisivyti, bet ir aplenkti.

Share

Skip to content