Rajono krepšininkai pateko į LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalą

Iš kairės į dešinę stovi: Renatas Jonelis, Erikas Kaupaitis, Mantas Kiudelis, Audrius Mineikis ir komandos vadovas Arminas Linkauskas. Iš kairės į dešinę tupi: Ramūnas Norvilas, Arvydas Gelžinis, Valentas Vaitkus ir Modestas Žukauskas.
09 Geg 2016

Sekmadienį rajono krepšininkai rungtyniavo Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių zoninėse varžybose, kurios vyko Klaipėdoje.

Klaipėdos zonoje varžėsi 4 komandos: Klaipėda, Pakruojis, Marijampolė ir Klaipėdos rajonas. Komandos žaidė rato sistema ir dvi iš jų pateko į finalinį etapą, kuris vyks gegužės 28–29 dienomis Palangoje.

Pirmosiose varžybose mūsiškiai žaidė su Klaipėdos krepšininkais ir nugalėjo juos rezultatu 39:31. Antrose varžybose mūsų komandos varžovė buvo Pakruojo komanda, kurią rajono krepšininkai nugalėjo rezultatu 52:37. Paskutinėse nieko nelemiančiose varžybose Klaipėdos rajono krepšininkai atsipalaidavo ir pralaimėjo Marijampolei rezultatu 35:54.

Pasibaigus grupės varžyboms, komandos išsidėstė tokia tvarka: 1. Klaipėdos rajonas, 2. Pakruojis, 3. Klaipėda ir 4. Marijampolė. Klaipėdos rajonui atstovavo: Audrius Mineikis, Renatas Jonelis, Erikas Kaupaitis, Mantas Kiudelis, Ramūnas Norvilas, Arvydas Gelžinis, Valentas Vaitkus, Modestas Žukauskas ir komandos vadovas Arminas Linkauskas.

Share

Skip to content