Savivaldybės kolekciją papildė dar viena taurė

Savivaldybės kolekciją papildė dar viena taurė
29 Lap 2019

Ketvirtadienį Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi asociacijos „Sportas visiems“ atstovai – prezidentas Bronislovas Vasiliauskas ir generalinis sekretorius Giedrius Grybauskas, kurie atvežė XII-ųjų Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių nugalėtojų taurę. Primename, kad rugsėjo 22 dieną Gargžduose vykusiose seniūnijų finalinėse žaidynėse Klaipėdos rajono savivaldybė komandinėje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą.

Prieš įteikdamas apdovanojimą asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas pasidžiaugė sklandžiai praėjusiomis žaidynėmis, dėkojo Savivaldybei už iniciatyvą vykdyti sveikatinimo programą rajone.

„Šiandien mes pas jus svečiuojamės jau trečią kartą ir džiaugiamės, kad dar viena taurė papildys jūsų gražią kolekciją. Tai – dar vienas liudijimas jūsų gražaus ir prasmingo darbo kūno kultūros, sveikos gyvensenos srityje. Džiugina tai, kad trečius metus iš eilės dalyvaujant kone 50 savivaldybių, jūsų krašto žmonės iškovoja pirmą vietą“, – įteikdamas apdovanojimą bei linkėdamas gražių ateinančių švenčių kalbėjo B. Vasiliauskas.

Apdovanojimą pelnė ir Gargždų seniūnija, kuri seniūnijų įskaitoje iškovojo trečiąją vietą.

„Dėkojame už labai gražų finalinį etapą, kuris pirmą kartą vyko Gargžduose. Džiaugiamės Sporto centru bei jo puikiu kolektyvu“, – gerų žodžių negailėjo G. Grybauskas.

Emocijų neslėpė ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas. Prisidėdamas prie sveikinimų, rajono vadovas pabrėžė ir Savivaldybės specialistų, sporto politiką formuojančių asmenų indėlį.

Share

Skip to content