SPORTO ERDVĖ JAUNIMO PARKE

SPORTO ERDVĖ JAUNIMO PARKE
12 Spa 2022
2022 m. birželio 14 d. Klaipėdos rajono savivaldybės sprendimu Nr. T11-192 įstaigos „Gargždų atviras jaunimo centras“ prašymu ilgalaikis turtas (riedutininkų, tinklinio, treniruoklių aikštelės, išskyrus sceną su tribūnomis ir žalią zoną šalia jos, patikėjimo teise perduoti valdyti Klaipėdos rajono savivaldybės biudžetinei įstaigai sporto centrui.
Baigtas pirmasis etapas šios teritorijos sutvarkymo ir jos pritaikymo aktyviam poilsiui bei sportui Jaunimo parke.
Iš Klaipėdos rajono savivaldybės vaikų žaidimo ir sporto aikštelių atnaujinimo programai skirtų lėšų pirmiausia buvo sutvarkyti vaikų žaidimo aikštelės seni įrenginiai, iš Gargždų parko išardyti įrenginiai atnaujinti, paklota nauja danga atitinkanti saugumo reikalavimus.
Atnaujinta tinklinio aikštelė, atvežtas naujas smėlis, aikštelė aptverta, iš treniruoklių pusės tinklas siekia 3 metrus, įrengti nauji tinklinio stovai, tinklas ir linijos.
Įrengtos vienos iš pirmųjų Lietuvoje specializuotos dvi 3×3 krepšinio aikštelės su FIBA sertifikuota danga, bortais, 72 vietų tribūnomis. Žiemą šioje aikštelėje galima įrengti čiuožyklą. Tik dabar gavome FIBA reikalavimus atitinkančius krepšinio stovus su lentomis ir jie jau sumontuoti. Už šios aikštelės projektavimą dėkojame gargždiškei Ivetai Švambarienei, tai jos dovana Gargždų miestui.
Džiaugiamės sporto centro įrengtu diskgolfo parku, matome vis daugiau žmonių leidžia laiką jame. Įsikūrė Diskgolfo klubas, kuris dalyvauja Lietuvos čempionatuose, pradėti ir vaikų užsiėmimai šioje sporto šakoje.
Pagal galimybes sutvarkėme esančius senus treniruoklius, skirtus daugiau vyresnio amžiaus gyventojams, įrengėme vieni iš pirmųjų Lietuvoje naujus suomiškus lauko treniruoklius (anti vandalinius), tinkančius mėgėjams ir profesionalams.
Objekte įrengtos stebėjimo kameros, baigiame išspręsti apšvietimą tamsiu paros metu, kad iki 22.00 val. teritorija būtų apšviesta.
Kviečiame visus gargždiškius ir miesto svečius apsilankyti šioje sporto ir laisvalaikio zonoje bei gerai praleisti laiką. Mūsų prašymas šią erdvę saugoti visiems kartu, pamatę pažeidimus, informuokite Sporto centrą.
Artimiausiu metu bus atidaryta nauja sporto erdvė jėgos ir ištvermės mėgėjams „Godzila“ Gargždų miesto stadione iš parko pusės, tokia pirmoji Lietuvoje
Share

Skip to content